2 Ekim 2012 Salı

Seda Batur Kimdir Biyografi

http://www.akblog.net/2012/10/seda-batur-kimdir-biyografi.html
Seda Batur Kimdir, Seda Batur Resimleri, Seda Batur Fotoğrafları, Seda Batur Görsel Resimleri, Seda Batur Biyografi, Seda Batur Hayatı
Merhabalar sevgili arkadaşlar sizlere bir gazeteci arkadaşımızı tanıtmak istiyorum.
Kendisi son derece mütevazi, zeki akıllı, atılgan, atik ve aklınıza gelebilecek güzel ne kadar etiketler varsa hepsi kendisinde mevcut. ;)
Uzun süredir tanıştığımız Seda Batur hanım Gazetecilik ve iletişim bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına atılmıştır. Bir çok medya kuruluşların bünyesinde yer alan Seda hanım halen iş hayatına devam ediyor. 

Tanıyan arkadaşlarımız kendisi hakkında yorumları yorum bölümünden yazarak duygu ve düşüncelerini bizlerle paylaşabilirler.
Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır derler ve Seda hanım için ise şunu söyleyebiliriz: Onun başarının sırrı doğru habercilik, istikrarlı çalışma, insanların doğruları daha iyi ve daha kolay doğru bilgilere ulaşmasını sağlaması için işini profesyonelce yapmasından kaynaklanıyordur sanıyoruz :)

Kendisine iş hayatında başarılar dileriz ve bu başarılarının devamını da her daim bekleriz.

5 yorum:

 1. Merhabalar sevgili arkadaşlar sizlere bir gazeteci arkadaşımızı tanıtmak istiyorum.
  Kendisi son derece mütevazi, zeki akıllı, atılgan, atik ve aklınıza gelebilecek güzel ne kadar etiketler varsa hepsi kendisinde mevcut. ;)
  Uzun süredir tanıştığımız Seda Batur hanım Gazetecilik ve iletişim bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına atılmıştır. Bir çok medya kuruluşların bünyesinde yer alan Seda hanım halen iş hayatına devam ediyor.
  Konunun devamı: http://www.akblog.net/2012/10/seda-batur-kimdir-biyografi.html

  YanıtlaSil
 2. Beni tanıyan ne çok insan varmış yorumları okumaktan kendimi alamıyorum :) Şaka bir yana biz kadrajın arkasındaki isimleriz. Artık dünya içerisinde bulunduğu hayatı bizim gözümüzle görüyor. Bazı arkadaşlar medyanın göz ayarları ile oynayarak onu miyop yada hipermetrop yapsa da umudumuzu kesmeden insana insanı anlatmayı devam edeceğiz. Sevgiler. Bu hoş tanımlamasından ötürü administratör arkadaşımız Hüseyin Aktaş'a teşekkür ediyorum. Kendisini takip etmeye devam edin :)

  YanıtlaSil
 3. dongdong31
  For our first game coach factory outlet test, we chose the multiplayer level,Jungle. coach outlet store online coach outlet As we michael kors outlt online sell up to 70% began walking to find enemies, we heard the crisp sounds that our own footsteps were Christian Louboutin Outlet Online Sale coach outlet coach outlet store online making on coach outlet coach outlet store online the leaves Michael Kors Outlet Online - 70% OFF - Michael Kors Online Store below us. michael kors outlet-michael kors outlet online We approached a teammate Canada Goose Jackets with Best Quality and Low Price fighting an enemy in front of him. Prepare the childrens. Take a few minutes coach factory outlet up 70% off Canada Goose Jackets with Best Quality and Low Price to wash the children's hands and faces (if they are small), comb their hair and, if necessary, change their clothes. They are little Christian Louboutin Outlet Online Sale treasures and he would like to see them playing the part. michael kors outlet online cheap michael kors handbags for sale

  You did it for this page, so we believe in you. Second, enjoy. michael kors outlet-michael kors outlet online cheap sale That all. In a small number of cases the eyes continue to be slightly red or swollen for more than a week, the eye drops will Cheap Uggs On Sale -Ugg Boots Sale Online Canada Goose Outlet Free Shipping All over the World help with this however. In a few cases there will be cloudy vision a few months after the treatment, this can be coach outlet coach outlet store online rectified easily michael kors outlet online cheap michael kors handbags for sale however without the need for further surgery. You should be given a contact number at the follow up consultation.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.