9 Temmuz 2015 Perşembe

Profesyonel Ping Siteleri

Kimse kolay kolay paylaşmaz ama ben sizler için bu bilgiyi paylaşıyoruz.

http://www.akblog.net/2015/07/profesyonel-ping-siteleri.html
Yararlı olması dileğiyle. 

Sağlam profesyonel ping sitelerine ulaştıkça sizlere paylaşımını yapacağız.

Konuyu takip etmeniz yararınıza olacaktır.
Akblog.NET

Kolay gelsin

http://feedshark.brainbliss.com/

http://ping.in/index.php
http://www.mypagerank.net/service_pingservice_index

http://turboping.blogspot.com.tr/2013/10/website-submitter-submits-your-website.html


Burçlara Göre Ayrılıklar Nasıl olur

Burçlara Göre Ayrılıklar Nasıl olur, Burçlar göre Aldatmalar, Burçlar Nasıl aldatır, Burçların Özellikleri, Burçlar, Astronomi,
http://www.akblog.net/2015/07/burclara-gore-ayrlklar-nasl-olur.html
Koç:
Koç burcu erkeğinin daima kafası karışıktır. Ne istediğini bilmeyen koç burçları, bu gün sizi ister yarın pişman olur, yarın yine ister ama haftaya yine pişman olur. Koç burçları garantici oldukları için ilişkiye başlamadan önce “Heyy kadınım ben ilişki kafası yaşayan bir erkek değilim” telkininde bulunur. Terk ederken size rahatlıkla “Ben söylemiştim baştan” diyebilir. Siz bu burçla kavga etmek isteseniz de beceremezsiniz. Öyle kayıtsız kalır ki, siz sinir krizi geçirirken size “Ama ben böyleyim” diye, soğuk karşılık vermesi mümkündür.

Boğa
Boğa burcu erkeğini 100 metreden tanımanız mümkündür. İlişkiye başlarken siz tamamen Afrodit’sinizdir. Size tapma derecesinde âşıkmış gibi davranır. Duyguları o kadar hızlı hareket eder ki, size âşık olan adam kısa bir süre sonra bir bakmışsınız Ares oluvermiş. Sizden beklentileri yüksektir. Sizin de onu şımartmanızı ve ona tapmanızı ister. Siz ona tapsanız bile muhakkak bir hata görecektir. Lakin boğa burcu erkekleri ayrılma özürlüdür, bunun yerine yaşamı size zindan ederek sizi kaçırmanın yollarını bulacaktır.

İkizler
İkizler burcu değişkendir klişesini bir kenara bırakalım, bu burçla bir ilişki yaşamak harikuladedir, sizi sever ama size olan sevgisini nefretiyle göstermekten haz alır. Sizi oyuncağıymışçasına kullanır, bir süre sonra bu oyuncaktan sıkılınca başka bir oyuncağa geçmesi olağandır. Sizden ayrılmak istemez, istemediği gibi birçok ilişkiye de açık davranır. O sizi tüketmeden, ayrılık sinyali aldığınızda arkanıza bakmadan kaçmanız gerekir.

Dünyanın En Güzel Yerleri

http://www.akblog.net/2015/07/dunyann-en-guzel-yerleri.html
Dünyanın En Güzel Yerleri, Dünyanın En Güzel Manzaraları, En iyi Mekanlar, En turistik yerler, Dünyanın en güzel şehirleri, Seyahat, Gezi,

Dünyanın En Güzel Yerleri
Merhabalar Sevgili arkadaşlar.
Sizlere bu konumuzda dünyanın en güzel manzaralarından toplamda  62 adet olmak üzere fotoğraflar paylaşıyoruz.

Belezza.Net Sponsorluğunda sizlere paylaşım yaptık.
Belezza Net yöneticilerine teşekkürlerimizi iletir ve sizleride manzaralarımızla başbaşa bırakıyoruz.
Saygılar.

Belezza Grafik Çalışması

Belezza Net
Örnek Grafik Çalışması
http://www.akblog.net/2015/07/belezza-grafik-calsmas.html


Çin Ekonomisi Borsa

ÇİN  bir İngiltere kaybetti, Çin Ekonomisi Borsa, China Financial, China Now Risks, Ekonomi, Finans, Financial, Borsa, Forex, BIST
http://www.akblog.net/2015/07/cin-ekonomisi-borsa.html
Çin borsasındaki düşüş nedeniyle piyasa değerindeki toplam kaybın 3 trilyon doları buldu. Bu da İngiltere ekonomisinin 2014 yılı büyüklüğüne eşit.
Geçen yılın temmuz ayından itibaren yükselen ve art arda 11 ay boyunca kazanç elde eden Çin borsası, son bir aylık dönemde düşüş trendine girdi. Bu yılın haziran ayında 5.166,35 puanı görmesinin ardından hızla gerileyen Çin borsasında Şanghay bileşik endeksi 3.421,53 puana kadar indi. Böylece endeksin 18 işlem günündeki değer kaybı yüzde 33,7'yi bulurken, şirketlerin piyasa değerindeki gerilemenin ise 3 trilyon dolara yaklaştığı belirtiliyor.
Nordea Markets Kıdemli Ekonomisti Amy Yuan Zhuang, son 15 günün Çin hisse senedi yatırımcıları için zor geçtiğini belirterek, borsadaki 15 günlük kaybın yaklaşık 20 yılın en sert düşüşüne işaret ettiğini söyledi.
Zhuang, borsa çöküşünün arkasında birden fazla nedenin bulunduğu konusunda piyasa takipçilerinin hemfikir olduğunu aktararak, "Çin'de pay piyasası her zaman değer odaklı değil, likidite odaklı olmuştur. Dolayısıyla, Çin borsasındaki düşüşün ülke büyümesine ilişkin endişelerden ziyade likidite değişikliğinden dolayı olması muhtemel" diye konuştu.