22 Nisan 2016 Cuma

Çörçil içeceği Nasıl yapılır

Çörçil içeceği Nasıl yapılır
Merhabalar Arkadaşlar.
churchill içecek nasıl yapılır, çörçil faydaları, çörçil ne demek, çörçil zayıflatırmı, çörçil ekşi, çörçil anlamı.
Sizlere bugün sağlıklı olduğunu düşündüğümüz bir içecekten bahsedeceğiz.
Çörçil içeceği nedir nasıl yapılır ve hangi malzemeler kullanılır bu içecek için. Çok zor olmayan bu içeceği umarım yaptığınızda beğeneceksiniz. Aşağıda Çörçil içeceğini yapmak için aslında zor olmadığını ve hem yapılışının kolay olduğunu göreceksiniz. Ayrıca tadını beğenen biri olarak sizlerinde beğeneceğinizi umuyorum gençler.
Malzemelerimiz.
1 sade soda
2 limon suyu
Çok az tuz
Pipet

Bir bardağın dibine tercihe göre bir parmak limon suyu ve göreceli bir miktar da tuz ilave edilir. Köpürme ihtimaline karşı da üzerine soda yavaşça ilave edilir ve bir pipet aracılığı ile yavaşça karıştırılır. Tadına bakılır ve tadına göre tuz ilave edilir. Limon suyu miktarı fazla olursa ağzı buruşturur yapacak birşey yok. O yüzden riske girmeden bardağın dibine bir parmak kalınlığında koymakta yarar vardır. Az gelirse her zaman ekleme yapabilirsiniz ancak fazlaya çözüm yok. Aynı şey tuz için de geçerlidir. Ramazanda serin serin yemekten ve kahveden sonra tüketirseniz hazmı kolaylaştıracaktır. Afiyet olsun.

Asrın Projesi KKTC Su Temin Projesi

Asrın Projesi KKTC Su Temin Projesi, Deniz Geçişi İsale Hattında Son Parçanın da Montajı Gerçekleştirildi.Ülkemizden KKTC’ye askılı boru sistemiyle denizden su iletimini sağlayacak 66,5 km’lik Deniz Geçişi İsale Hattında 500 m uzunluğundaki son parçanın montajı gerçekleştirildi.
KKTC Su Temin Projesi’nde 66,5 km’lik Deniz Geçişi İsale Hattı, her biri 1600 mm anma çapına sahip ve 500’er metre uzunluğunda olan HDPE (High Density Polyethylene - Yüksek Yoğunluklu Polietilen) yekpare boruların birbirine mekanik olarak bağlanması suretiyle teşkil edilmektedir. 
Deniz geçişi isale hattı boruları, Türkiye ve KKTC kıyı kesimlerinde 20 m su derinliğine ulaşıncaya kadar gömülü olarak, 20 m ile 280 m su derinliği arasında ise stabiliteleri beton ağırlık blokları ile sağlanmak suretiyle deniz tabanı üzerine döşenmektedir. 

KKTC Su Temin Projesi askılı boru sistemiyle deniz geçilerek su aktarılan dünyadaki tek projedir.

KDV Beyanname Günleri

KDV Beyanname Günleri
KDV Beyanname Günleri Ne zaman?
Merhabalar Arkadaşlar.
Sizlere bu konumuzda KDV Vergi ödemeleri ne zaman konusuyla ilgili bilgiler vereceğiz.
Konu alıntı olup yararlı olması dileğiyle kısaca bahsedelim konu içeriğinden.
Arkadaşlar yeni muhasebe öğrencilerinin yada büro çalışanlarının işine yarayacak bilgiler verdik bu konumuzda.
Malumunuz işletme öğrencilerinin muhakkak bilmesi gereken bilgilerdir ve bu bilgiler doğrultusunda sizler için bir ekmek kapısı da olabilir.
İş hayatında gerçek anlamda kullanılan veriler bunlardır ve sadece okul eğitimi gözüyle bakmayın.
İş hayatınızda çok işinize yaracak bilgilerle sizleri baş başa bırakıyorum.
Kolay gelsin, yararlı olması dileğiyle.
Konuyla ilgili sorularınızı yorum bölümünden yazabilirsiniz.