15 Ekim 2016 Cumartesi

Bülent Ecevit Fethullah Gülen Aşkı

Bülent Ecevit Fethullah Gülen Aşkı, FETÖ Ecevit, Fetö Ecevit ile Neler yaşadı, Fethullah Gülen Yurtdışına Nasıl Çıktı, Fetö PKK ilişkisi
Hatırlayalım; 15 Şubat 1999 Abdullah Öcalan Türkiye’ye getiriliyor
AB üyeliği safsatası ile "asılmamak şartı" ön koşul tutuluyor kaşla göz arası idam kaldırılıyor, tabii o zaman ki CHP, MHP, ANAP ve Fazilet partisine yerleştirilen tuzluklar da oy veriyor idamın kaldırılmasına!
Aradan bir ay geçiyor 22 Mart 1999 Fethullah Gülen ABD’ye gidiyor, 4 gün sonra yani 26 Mart 1999 Recep Tayyip Erdoğan Pınarhisar cezaevine giriyor.
Bu kadar tesadüfün üst üste gelmesi mümkün mü? 
Öcalan'ın ABD tarafından Türkiye’ye verilmesini Bülent Ecevit “Öcalan'ı neden verdiler anlamadım” demişti ama Öcalan'ın ülkeye getirilmesi Bülent Ecevit’e seçim kazandırıp başbakan yapıyor!
Öcalan’ı Kenya’dan alıp Ecevit’e teslim eden ABD bunun karşılığında Gülen’i istiyor. Öcalan'ın teslim edilmesinden yaklaşık bir ay sonra Gülen'in ABD ye gitmesi sağlanıyor. Gülen’in neden başka bir ülke değil de ABD yi tercih ettiği üzerinde dikkatlice düşünmek gerekiyor.

CHP Cemaatle İttifak yaptık

30 Mart Seçimlerinde Cemaatle İttifak yaptık sözleri CHP'yi Karıştırdı

15 Ara 2014 tarihinde yayınlandı CHP Milletvekili Birgül Ayman Güler'in 30 Mart Seçimlerinde Cemaatle İttifak yaptık sözleri CHP'yi Karıştırdı.
Yalova Milletvekili Muharrem İnce yaptığı açıklamada CHP Cemaat ile ittifak yapmamıştır demişti.

Oysa izleyeceğiniz Videoda CHP Milletvekili Birgül Ayman Güler'in açık açık ittifak yaptığını kameralar önünde söyleyerek CHP de huzursuzlukların ortaya çıkmasına sebep oldu.
CHP 15 Temmuz Darbe Kalkışması sonrası FETÖ ile el ele.
ilerleyen günlerde neler yaşayacağız birlikte görme ümidiyle.

Sizleri video ile baş başa bırakalım.

Konuyla ilgili Video:

 

7 Şubat Mit Krizi

7 Şubat Mit Krizi, Devlete Operasyon Bütün detayları Video'da izleyebilirsiniz.
Devletin içindeki hainler, Fetö, Gazeteciler, Batı Destekli Darbe, 7 Şubat Mit Krizi, Devlete Operasyon gibi bütün soruların cevapları videoda mevcuttur.
Mit Krizi olayını kimler hazırladı? Neden böyle bir olay yaşandı?
Savcı Sarıkaya kimdir?
Feto/PYD nin bu olayların arkasındaki görevleri nelerdi gibi bir çok aklınıza takılan soruların cevabını izleyeceğiniz videoda tüm bilgiler verilmiştir.
Derin devlet yapılanmasının arkasındaki isimlerin hedefindeki kişi Cumhurbaşkanı ERDOĞAN' mıydı?

Neden Hakan Fidan Önemli?
İzleyin. ilgili video.