10 Nisan 2017 Pazartesi

Google Bot Tarama işlemleri

Google sitenizi nasıl mı tarar?
Google da akıllı botlar dediğimiz özel yazılımlar vardır ve bu yazılımlar sayesinde sitenizi ziyaret ederek içerik yeni ise yani anlayacağınız dilde makale size ait ise, makaleniz özgün ise ve makalenin telifi sizin ağzınızdan çıkan cümlelerden ibaret ise bot ziyaret sonrası makalenizi google' ın veri tabanına kayıt edecektir.

Botların sitenize ne zaman uğradığını öğrenmek için ise yapmanız gereken aşağıdaki akblog net linkinin yerine kendi web sitenize ait linki yazım tarayıcıya sonrasında enter tuşuna basmanız yeterlidir.

cache:http://www.akblog.net 

Sponsor Bağlantılar - Reklam
Online Toptan ithalat ürünleri satışları - Çin ithalat - ithalat yapmak - Uygun ithalat Ürünleri Fiyatları Malları Kumaşları Tekstil, Çin Tekstil ithalatı, Kumaş ithalatı

Ekonomisiyle Gelişen Türkiye

Üst akıl tarafından Türkiye ekonomisine vurulmaya çalışılan darbe başarısız oldu. Gezi olayları, 17/25 Aralık, 15 Temmuz ve sonrasında dolar üzerinden yapılan operasyonların tamamı başarısız oldu.
TERÖR SALDIRILARI VE AVRUPA YAPTIRIMLARI
Bir yandan Batı diğer yandan PKK, DAEŞ ve FETÖ terör örgütünün ekonomiyi de hedef alan sistematik saldırılarına rağmen Türkiye ekonomisi gücüne güç kattı. Rusya ile yaşanan uçak krizi sonrası ekonomide yaşananlar sonrası 2016'ya riskli başlayan Türkiye, bu durumu fırsat bilenler tarafından sistematik saldırıların hedefi oldu. Yılın başından sonuna kadar süren bu saldırılar arasında Avrupa tarafından ekonomik yaptırım kararları ve terör örgütlerinin turizmin kalbi olan noktalara düzenledikleri saldırılar var.
Son olarak 15 Temmuz darbe girişimiyle vurulmaya çalışılan darbe de başarısız olunca kredi derecelendirme kuruluşları ve dolar üzerinden spekülasyon operasyonları başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrılarıyla başlayan seferberlikler ve Türkiye ekonomisinin gücüyle Türkiye bu saldırıların tamamını bertaraf etti.
BÜYÜME RAKAMLARI EN İYİ CEVAP OLDU
Son çeyrekte yüzde 2.3 büyümesi beklenen Türkiye ekonomisi yüzde 3.5 büyüdü. Türkiye, böylece 2016'yı yüzde 2.9 büyüme oranı ile kapattı.
ABD'Lİ FİNANS DEVİNDEN AÇIKLAMA
ABD'li yatırım bankacılığı devlerinden Goldman Sachs ve JPMorgan Chase, Türkiye'nin bu yıla dair büyüme tahminlerini yükselttiklerini duyurdu.
Goldman Sachs'ten yapılan açıklamada, geçen yılın üçüncü çeyreğindeki yüzde 1,3'lük daralmanın ardından son çeyrekte yüzde 3,5'lik büyüme oranının yakalandığı vurgulanırken, ayrıca son çeyrekteki oranın Bankanın yüzde 1,1'lik büyüme öngörüsünün üzerinde olduğuna dikkat çekildi.