23 Mayıs 2017 Salı

Mahkemelik Kedi

Mahkemelik Kedi

Kedi Fiocco mahkemelik İtalya’da Fiocco isimli 4 yaşındaki bir kedi gerçek sahibinden ayrılıp başka bir evde yaşamaya başlayınca ‘mahkemelik’ oldu
Siyah beyaz tüyleri olan dört yaşındaki Fiocco isimli kedi, Cenova’nın Struppa Mahallesi’nde yaşayan bir kadına aitti. Fakat Fiocco, gerçek sahibiyle geçirdiği iki yılın ardından evinden ayrılmaya ve zamanını bir komşunun evinde geçirmeye başladı. İlk sahibi, kedinin komşusuna gittiğini öğrenince hırsızlık şikâyetinde bulundu.

Gazete Habertürk'ün haberine göre davaya atanan savcı Emilio Gatti, kedinin ilk sahibine verilmesine hükmetti. Kedisinin elinden alınacağını anlayan komşu kadınsa mahkeme kararının temyize götürülmesi için Fabio La Mattina isimli bir avukat tuttu. Mattina, kedinin müvekkilinin bakımı altında olduğunu gösteren veteriner kayıtları ve fotoğrafları, mahkemeye kanıt olarak sundu. Bunun üzerine mahkeme, kedinin ikinci sahibinin evinde kalması gerektiğine karar verdi. Mattina mahkeme kararına ilişkin olarak, “Müvekkilimle yaşamak, kedinin kendi seçimiydi” ifadelerini kullandı.


Sponsor Bağlantılar - Reklam
ithalat - ithal kumaş, ithal plywood, ithal elektronik, ithal mangal nargile kömür, ithal kömür

Göbek Eritme Nasıl

Göbek Eritme

7 adımda dümdüz bir karın!

Yaz ya da kış, düz bir karına kavuşmak her daim aklımızda. Yani kusursuz bir karna sahip olmak her zaman hayalimiz... İşte 7 adımda dümdüz bir karın için yapmanız gerekenler!
Sağlıklı yaşamı benimseyerek düzenli beslenme ve egzersiz programlarına uyarak fazlalıklara her zaman karşı koyabilmeniz mümkün!

İşe dümdüz, hatta yapacağınız egzersizle biraz kaslı bir karından başlamaya ne dersiniz? Yedi maddede arzuladığınız dümdüz karın çok yakınınızda...

STRESTEN UZAK DURUN! 
Tempolu iş hayatı, insan ilişkileri, maddi zorluklar derken hayat hepimizi bir şekilde yoruyor ve strese sokuyor. Ancak stres metabolizmanızın, beyninizin hatta tüm vücudunuzun en büyük düşmanı. Stres olunduğunda böbrek üstü bezinden salgılanan kortizol hormonunun salınımı arttığı için karın bölgesindeki yağlanma daha çok tetikleniyor.

Her ne kadar kişiden kişiye değişse de bazıları stresli olduğunda kendini yemeğe vererek stresini bu şekilde azaltmaya çalışıyor. Haliyle bu durum fazla kiloları da beraberinde getiriyor. Stresinizi azaltacak, kafanızı dağıtacak birtakım aktivitelerle karın bölgesi yağlanmasına karşı gelebilirsiniz. Egzersize ne dersiniz?
ŞEKERLİ İÇECEKLERE DİKKAT! 
Canınız bir şeyler içmek istedi… Bizden size tavsiye eliniz sudan başka bir şeye gitmesin! Özellikle de gazlı ve şekerli içeceklerden uzak durun. Yapılan araştırmalar içilen gazlı içeceklerin bel bölgesindeki yağlanmalara sebep olduğunu gösteriyor.

Dikkatleri fazlalıklı göbeğinizle değil de düz karnınızla çekmek istiyorsanız, bu içecekleri hayatınızdan tamamen çıkartmanız en mantıklısı. “Ben genelde light olanları tercih ediyorum” diyor olabilirsiniz.

Ama onların da masum olmadıklarını belirtelim. Yapay tatlandırıcı içerdikleri için düşündüğünüz gibi bir yarar sağlamıyorlar. Hatta light ürünleri tercih edenler kaloriden tasarruf ettiklerini düşünerek, yemeği daha fazla yiyor. Sonuç, değişen pek bir şey yok… Farkı görmek için gazlı, şekerli hatta alkollü içeceklerden olabildiğince uzak durmanız gerekiyor. İçmeniz gereken tek şey ise tabii ki doğal meyve suları ve su!
GECE SEANSINA SON
Akşam saatlerinde hatta yatmadan önce televizyon karşısında canınızın sürekli bir şeyler yemek istediği bir gerçek. Yapılan araştırmalar gece atıştırmalarının en çok karın ve bel bölgesinde boy gösterdiğini söylüyor.

Çünkü akşam saatleri itibarıyla metabolizma hızı yavaşlamaya başlıyor. Böylece yediğiniz yiyecekleri sindirememiş, kilolara davetiye çıkarmış ve yağ depolamış oluyorsunuz. Düz bir karın istiyorsanız kesinlikle yatmadan önce yemek yememelisiniz.
İYİ UYKU ŞART!
Düzenli ve kaliteli bir uyku rutininizin olmaması metabolizmanızda kortizol seviyesinin artmasına izin verdiğiniz anlamına geliyor. Kortizol seviyesinin artması tıpkı stres faktöründe olduğu gibi karın ve bel bölgesinde fazlalıklara neden oluyor.

Zaten gece yavaşlayan metabolizma yüzünden karın ve bel bölgeniz bu durumdan daha da etkileniyor. Yapmanız gereken şey ise en az altı-sekiz saat uyumak. Uyku problemi çekenlerdenseniz yatmadan önce melisa çayı içerek rahatlıkla uykuya dalabilir, kaliteli bir uyku çekebilirsiniz.

''Güzelliklere kavuşmak zaman alır” sözünü bilirsiniz… Hayalinize kavuşmanız hemen o anda gerçekleşmeyebiliyor. Çünkü ilk başta hayalinize kavuşmak için uğraşmanız, çaba vermeniz gerekiyor. Düz bir karına durduğunuz yerde kavuşmayacaksınız. Yememeniz ya da yapmamanız gereken şeylere karşı durabilmeniz ilk kural… İnanıyoruz, yapabilirsiniz!
EKSTRA TUZU HAYATINIZDAN ÇIKARIN
Günlük önerilen tuz miktarı 2.300 mg… Ama çoğu kişi bu rakamı ister istemez aşıyor ve şişlik, ödem, baş dönmesi gibi problemlerle karşılaşıyor. Sağlıklı bir bünyeye sahip olmak için de ekstra tuzu hayatınızdan çıkarmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Yemeğin tadına bakmadan, yemek pişirirken dolu tutamlarla tuz atmak düz bir karnı geri plana atacağı gibi kalp ve tansiyon hastalıkları için zemin hazırlar. Bu nedenle yemeklerinize işlenmiş tuz eklemek yerine az sodyum içeren doğal kaya veya deniz tuzu ya da taze baharatlara yer vermenizi öneriyoruz.
DOĞRU EGZERSİZ
Karın bölgenizi düzleştirmek için beslenmenizde tüm söylediklerimize dikkat ettiğinizi varsayıyoruz. Peki ya işin egzersiz tarafında neyi ne kadar doğru yaptığınızı biliyor musunuz? 
Bir saate yakın tempolu koşu, kardiyo yapmanız kilo vermenizi sağlayabilir evet ama karın için de bölgesel olarak farklı egzersizler yapmadan istediğiniz görünüme kavuşmanız biraz zor.
Karın kaslarınızı harekete geçirecek mekik, şınav gibi bilindik egzersizlerin dışında yüzme, bisiklet gibi aktiviteleri de deneyebilirsiniz. Bir uzmana danışarak, kendi vücut yapınıza uygun karın hareketlerini öğrenip uygulayabilirsiniz.


Sponsor Bağlantılar - Reklam
ithalat - ithal kumaş, ithal plywood, ithal elektronik, ithal mangal nargile kömür, ithal kömür

ithalat Toptan ithal ürünler

ithalat Toptan ithal ürünler

ithalat gen tr ve kendisine bağlı Sub Domainlerine ait faaliyet alanları ile birlikte internet sektörüne değinmek istiyorum.

Sizlere Bugün ithalat.gen.tr sitesini ve ithalat.gen.tr sitesine ait sub domainleri tanıtmak istiyoruz.
ilk etap ta ana domain ile İnternet piyasasına adını duyurmaya çalışan ithalat.gen.tr sitesi bir süre sonra kendisinin alt domainleri dediğimiz sub domainler üzerinden profesyonelleşmeye doğru bir ivme kazanmaya yönelik faaliyetlerini genişlettiğini görüyoruz. 
Faaliyet alanlarını sürekli genişleterek, yeni iş fikirleri ve e ticaret piyasasına ayak uydurmaya çalıştığını görüyoruz.
E ticaret baronlarının piyasasından herkesin pay kapabildiğini söylemek isterim özellikle. Neden sizlerde bu sektörde yerinizi alarak bir başlangıç yapmıyorsunuz ki. Sektörel bazda piyasa araştırmasını yaparak temel bir site bilgisine sahip iseniz bu işe sizlerde başlangıç yapsanız fena olmaz diye düşünüyorum. Boş vakitlerinizde kendinize zaman ayırarak ve kendiniz için bir çalışma faaliyeti yapmanız gerekir.
İthalat.Gen.tr ye yöneticileri de yıllar önce böyle bir mantıkla faaliyet alanına girmiş daha sonra sub domain dediğimiz bir çok alt domainlere kadar sektörlerde yerini almak istemişlerdir.

Kısaca sitenin faaliyet alanlarını linkleri ile birlikte sloganlarını da tanıtırsak;


Web sitelerin görsel olarak logo/banner ve ya tanıtım ikonlarına bakacak olursak sırayla:


Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri 


ithalat - ithal kumaş, ithal plywood, ithal elektronik, ithal mangal nargile kömür, ithal kömür 
ithal plywood satışları, İstanbul Plywood, Romanya Plywood, ithal plywood Fiyatları Online Toptan ithalat, ithal Nargile Kömürü, ithal Mangal Kömürü Satışı Online Toptan ithalat, İstanbul ithal Kumaş, İstanbul Kumaş, Zeytinburnu ithal Kumaş, Merter ithal Kumaş, Tekstil Kumaş Bez Cüzdan Deri Satış Çin ithal Kumaş - İthal Kumaş - Merter ithal Kumaş - İthal Kumaş Fiyatları - Kumaş İthalatı - Kumaş Fiyatları - İthal Tekstil - Zeytinburnu Kumaş - İstanbul ithal Kumaş - İthal Kumaşlar - Kumaş Çeşitleri - Türkiye İthal Kumaş - Bursa İthal Kumaş

Sponsor Bağlantılar - Reklam
ithalat - ithal kumaş, ithal plywood, ithal elektronik, ithal mangal nargile kömür, ithal kömür

Ingiltere Manchester Saldırısı

Ingiltere Manchester Saldırısı Fotoğrafları.
Katliam yapanları şiddetle kınıyoruz.
Allah bin belalarını versin diyoruz.
Manchester Saldırısı ile ilgili görsel sonucu
Manchester Saldırısı ile ilgili görsel sonucu
Manchester Saldırısı ile ilgili görsel sonucu

Manchester Saldırısı ile ilgili görsel sonucu
Manchester Saldırısı ile ilgili görsel sonucu
Manchester Saldırısı ile ilgili görsel sonucu
Manchester Saldırısı ile ilgili görsel sonucu
Manchester Saldırısı ile ilgili görsel sonucu

Sponsor Bağlantılar - Reklam
ithalat - ithal kumaş, ithal plywood, ithal elektronik, ithal mangal nargile kömür, ithal kömür