5 Haziran 2017 Pazartesi

isim tescil üyelikisim tescil üyelik

isim tescildeki üyeliğim: 2009.
Yıllar geçti.  Vay be demek istiyorum.
Hosting domain üzerine hizmet veren isim tescil ile geçmişimiz bayağı olmuş. vay anasını.
Geçenlerde duyduğuma göre isim tescil feto nun imiş. Her yere girdiler bu zibidiler.
Sponsor Bağlantılar - Reklam
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Bir Başkaları ile Birlikte

Bir Başkaları ile Birlikte

Sıra dışı, Saçma sapan, Olağan üstü, halusinasyonlar, Şizo terapisi, Terpistler ve Sosyolog ile psikologlar..
Bu durumun aynısını aşağıdaki mahallenin yukarısındaki caddenin ortasındaki binanın en üst katındaki 21 numaralı dairedeki Ayşe teyzenin oğlunun düğününe gelen sünnetçinin fotoğraflarını çeken fotoğrafçının çırağının sınıfındaki Fatmanın abisinin üniversitedeki hocasının çok yakın arkadaşı olan doktorun evinin önüne elektrik direği diken adamın oğlu da yazmış söyleyeyim dedim
Kendime geldim baktım ki bende kimse yok.
Sonra koştum sana geldim sende sen yok.
Anladım ki herkes başkasında kalıyor.


Sponsor Bağlantılar - Reklam
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Yerel SEO Eğitimleri

Yerel SEO Eğitimleri 


SEO Eğitimi


SEO Eğitimi
Sizlere bugün ki konumuzda SEO sıralaması konusunda bilgi vermeyi amaçladık.
Hangi aşamalarda hangi çalışmaları yapmanız gerektiği konusunda kafanız karışmıştır belkide. Sırasıyla ve hiyerarşik bir yapı içerisinde aşağıda verilen yolu yavaş yavaş okuyarak anlayarak ve uygulayarak yaparsanız SEO da uzman olabilirsiniz.
Web sitemizde SEO ya dair bir çok konu açılmıştır ve konulara göz atmanız yararınıza olacaktır. Her bir konu diğerinden önemli derecede bilgiler içermektedir.
Konuyu uzatmadan alanımıza dönecek olursa;

İnternet girişimlerimizin daha fazla kitleye ulaşması için kuşkusuz arama motorlarına ihtiyaç duyarız.
Bu noktada SEO web sitelerimize ziyaretçi çekme konusunda en önemli kaynak olmuştur. Düzenleyeceğimiz SEO Eğitimi siz değerli katılımcılarımızı arama motoru optimizasyonu konusunda yetkin hale getirmeye yöneliktir. Düzenleyeceğimiz online SEO Kursu içeriğinde aşağıda maddeler halinde sıraladığımız konular yer almaktadır.
Aşama aşama aşağıda yöntemler verilmiştir.

SEO da Eğitim Seviyeniz

SEO da Eğitim Seviyeniz

SEO Eğitimi İçin Gerekli Temel Bilgiler Nedir?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu - Search Engine Optimization) "SEO Teknikleri"nde kavramları daha iyi anlamak için HTML konusunda kod uygulama mantığını bilmek gerekmektedir. 

"SEO Eğitimi"ne katılmak için, uzman bir web tasarımcı olmak ön koşul değildir. Seo eğitimi, bu alanda uzmanlaşmak isteyen katılımcılara yönelik bir eğitim diyebiliriz.

SEO Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

Web tasarım yapabilen ve Google'ın dünyadaki etkisini düşünebilen herkes katılmalıdır.
Sizlere şöyle bir örnek verirsek; bir ürünü  satmak veya paylaşmak istiyorsunuz ama insanların ürününüzden haberi yok, işlek yerde dükkanınız da yoksa hiç şansınız yok; fakat aynı şeyi insanların bilgisine sunarsanız, insanlar size kolay ulaşırsa, Türkiye ve dünyada ürünlerinizle ilgili insanlar sizin müşteriniz olabilir. İyi bir Google SEO her zaman her yerde prim yapar. SEO Yöntemlerini Muhakkak Öğrenin.
Google SEO Eğitimini, özellikle yeni bir meslek edinmek isteyen kişilere öneriyoruz. Web Tasarım, Web Yazılım, Google SEO konusunda kendinizi yetiştirin, günümüzün ve geleceğin mesleğinizin seçimi olarak görmek ve bunu faaliyete sokmak sizin elinizde.


Sponsor Bağlantılar - Reklam
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

SEO Nedir Ne işe Yarar


SEO Nedir Ne işe Yarar


SEO Nedir Ne işe Yarar?

SEO Eğitimleri ve SEO nedir?
Sizlere SEO hakkında bilgi vermek gerekirse özetle şunu diyebiliriz:
İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullandığını bilmeniz gerek. Bundan dolayıdır ki web geliştiricileri; yazmış oldukları sayfaları bu önemli ayrıntıya dikkat ederek yani algoritmik yapıyı baz alarak sayfalarını oluştururlar.
Başka bir deyişle Türkçe  olarak açıklama yapacak olursak; arama motoru optimizasyonu demektir SEO. Özetle; arama motorları sonuçlarına yönelik çalışmalardır . Yani  arama motorlarında önde çıkmak kendiliğinden gelişen olgu değildir. Bunun içinde bir takım gereklilikler yerine getirilmelidir. bunun için kurulmuş şirketler vardır. İnternetin gitgide yaygınlaşması, internette reklam yapmanın çok ucuz olması dolayısı ile SEO önem kazanmaktadır.
SEO dan en etkili faktör Özgün Makale Yazımı dır. Unutmayınız.Sponsor Bağlantılar - Reklam
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Borsa Istanbul Seviye 99.150,46

Borsa Istanbul Seviye 99.150,46

Borsa da Tarihi Rekor.
Açılışta BIST 100 endeksi 282,56 puan artarken, bankacılık endeksi yüzde 0,32, holding endeksi de yüzde 0,28 değer kazandı. 
Açılışta BIST 100 endeksi 282,56 puan artarken, bankacılık endeksi yüzde 0,32, holding endeksi de yüzde 0,28 değer kazandı.
Sektör endeksleri arasında en fazla kazandıran yüzde 1,30 ile spor, tek gerileyen ise yüzde 0,07 ile gıda, içecek oldu.
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, haftaya yüzde 0,29 yükselişle tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 99.150,46 puandan başladı.
Cuma günü, dünya borsalarındaki pozitif görünümün etkisiyle gün içinde gördüğü en yüksek seviye ve kapanış rekorlarını 98.867,90 puana taşıyan BIST 100 endeksi, haftalık bazda da yüzde 1,37 artış kaydetti.

Borsa da Tarihi Rekor.

Sponsor Bağlantılar - Reklam
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri