9 Haziran 2017 Cuma

Sanat Edebiyat ve Avukat

Sanat Edebiyat ve Avukat
Gala çarşamba günü akşam 19.00'da idi. Sabah evde duş aldım tıraş oldum. Açık mavi renkli bir gömlek üzerine koyu lacivert takım. Süet ayakkabı
Üzerinde ince mavi çizgiler olan bordo renkli bir kravat. Aksesuarı da tamamlayan elime bir carrier Çakmak. Ayrıca Gala da kullanmak üzere pırlanta taşlı timsah şekilde bir kravat iğnesi. O zamanın modası sağlam yük parmağında da üzerinde kırmızı taş olan bir altın yüzük.
Kravat iğnesi ve çakmak cebimde tabii  iş yerinde çirkin olur.
Neyse dairede akşam olunca  mesai bitimi biraz Kızılay tarafına doğru yürüdüm. Bir berbere girip biraz daha şekil verdim kendime, kravat iğnemi de taktım.
Ve 18.30 da operaya geldim. Davetiyemi gösterip oyunun başlamasına 5 10 dakika kala koltuğuma oturdum.  Önlere yakın orta sıralarda bir koltuk.
Kuğu gölü Balesi başladı. 
Işıklar ambians muhteşem müzik ve dans  aşka çağırıyor. 
O Balerinlerin vücudu erotizme yol veriyor. 
Birinci perde bitti. 15 dakika mola.  Lobiye çıktım. Sigara içilen bir bölüm vardı merdivenlere yakın. Baktım bir hareketlilik var orda bütün genç yaşlı erkeklerin gözü orda.
Oraya doğru yürüdüm. Pes. Marilyn Monroe ile Greta Garbo arası bir yaratık. 
Üzerinde  bordo renkli vücuduna yapışan ayağa kadar uzun ama bir yanında baldıra kadar yırtmacı olan bir elbise, göğüs dekoltesi tüm gözleri çekiyor.  
Kadın beyaz tenli kızıl dalgalı saçlı. Omuzlarına dökülüyor saçlar. Beyaz ten kızıl saç müthiş. Sanki özel imalat. Yanındaki beylere gülümseyerek küçük lacivert çantasından bir sigara ve ince uzun bir ağızlık çıkardı. O sırada tüm erkekler çakmaklarını hazır etme telaşında.  Göz göze geldik seks ilahî ile. Sadece beğeni ile karışık alaycı bir  bakış attım. Yanındakileri önemsemediğimi hissettirecek şekilde.
Muhteşem güzellik ağızlığı o koyu kırmızı dudaklarına götürürken yanındakiler yokmuş gibi bana "ateş" dedi. Ben heyecan keyif ve gururla cebimden cartieri çıkarıp ağzına doğru uzattım gözlerine bakarak. Yeşil bir okyanusta boğuluyor gibiydim. O sağ eli ile ağızlığını tutarken sol eliyle çakmak tutan elimi hafifçe okşayarak teşekkür etti. Bir şey konuşmadık sigara boyunca. 
Tüm zamparalar sarmış kadının etrafını. Gong çaldı. Herkes dağılırken afet bana "çıkışta görüşelim bir işiniz yoksa" dedi.
Elbette yok.  Ne işim olur ki.

---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

SEO uyumlu Makale Yazmak

SEO uyumlu Makale Yazmak
SEO uyumlu Makale Yazmanın Püf Yöntemleri Nelerdir?
Evet arkadaşlar. Sizlere son derece kısa, öz, yalın ve sade bir yöntem ile konuya değinmek istiyorum. Aşağıda anlatılanlar yeterlidir SEO uyumlu makale yazmanız için. Sırasıyla maddeler halinde yazacak olursak;
* En önemli faktör özgün konu içeriği.
* Açılan konuya zengin görsel medya içeriğini muhakkak verilmeli.
* Konunun  yeterli içeriğe sahip olması, eksiksiz bilgi vermesi.
* Google a göre hareket etmemek. Yani ziyaretçilerinize göre konu açın. Net anlaşılır ve düzgün olmalı.
* Gereksiz yani yersiz sözcüklerden uzak durmak gerekir.
* Ziyaretçi baz alınmalı.
* Konuyu açarken gerçek anlamda ödev yapıyormuş gibi davranmak gerekir.
* Ödev yapıyor dememizdeki mantık; ödevinizi ne kadar iyi yaparsanız hocalarınızdan o kadar iyi not alırsınız.  Aynısı internet dünyası içinde de geçerlidir diyebiliriz.
--
Sponsor Bağlantılar - Reklam
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

WordPress Püf SEO Teknikleri

WordPress Püf SEO Teknikleri

Sizlere bu konuda kısa öz ve gayet açıklayıcı WordPress'in Püf SEO Tekniklerinden bahsedeceğiz.
Sizlere bu konuda kısa öz ve gayet açıklayıcı WordPress'in Püf SEO Tekniklerinden bahsedeceğiz.

Özgün içerik. En önemli nokta.

Güncel içerik. Konularınız güncel olmalı.
Konu bütünlüğü içeriği. Konular iç içe olmalı. Ilgili olmalı.
Konuyla ilişkili kategori ve etiketler.
Konuyu yazdıktan sonra uygun başlık.
Linklerin metin halinde olması (SEO uyumlu link).
Yorumlara açık olmalı (Fikirler tartışılmalı)
Konunun içeriğiyle ilintili görsel medya.
Açıklayıcı  içerik  (Gereksiz yere uzatmamak gerekir konuyu).
Görsel medyaya isim verilmeli (isim verilirken konuyla ilgili anahtar kelimeler ekleyiniz).
Konu içerisinde vurgusu  yapılan kelimeleri belirtmek gerekir. (Renk verebilirsiniz. Ilgili kelimeyi italik yapabilirsiniz  veya kelimeye bold yani kalın görünecek şekilde belirebilirsiniz.)
Konuda geçen kelimelerden 3 tanesine link berin. Bağlantılı yani ilintili linkler vermek.

Sponsor Bağlantılar - Reklam
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Türkiye KATAR ilişkisi

KATAR Qatar

Türkiye KATAR ilişkisi.

Katar Devleti üzerinden büyük oyunlar oynanılıyor.
Şerefsiz Suud kraliyet ailesi ve taşeronları da bu oyunların baş mimarları.
1- Katar'da devlet içinde dahli olan 15'e yakın büyük kabile vardır. Hepsi de Katar'da güçlü ve etkindirler. Ayrı ayrı söz sahibidirler.
2- Thani, Mahmoud, Kuwari, Sada, Nabit, Attiyah, Rumaihi ve Nuaimi kabileleri bunların başlıcalarıdır. Thani en güçlü kabiledir.
3- ABD, körfez ülkeleri üzerinden Katara yaptırım uygulayıp bu aileler arasında kargaşa çıkarmayı hedefliyordu. Kargaşa çıksa darbe olacaktı
4- Twitter'dan kargaşanın ilk günü Hasbinallahu ve nimel vekil diyen Thani ailesi ve Katar'ın reisi o gece kabilelerin de gönlünü fethetti
5-
Bütün kabileler Thani kabilesine bağlılığını bildirerek dik durmasını ve sonuna kadar yanında olacaklarını beyan ettiler.
6- Halbuki ABD, kabilelerin Thani ailesine tepki göstermesini ve içeride huzursuzluk çıkarmalarını bekliyordu. Planları tutmadı.