27 Nisan 2011 Çarşamba

mhp'nin Sex Kasedi

Mhp video Sex Kasedi, Siyasi partilerin video Sex kasetleri, Chp video seks kasedi, Mhp video seks kasedi, Chp video sex kasedi. 
Mhp birinci seks kasedi: mhp'nin 1. Sex video Kasedi SKANDALI TIKLAYIN  Şuan incelediğiniz konu 
Mhp ikinci seks kased: Mhp'nin 2. Sek video seks kasedi İÇİN TIKLA
Mhp'nin üçüncü seks kasedi:Mhp'nin 3. seks kasedi mhp üçüncü seks kasedi için Tıkla
Hiçbir parti ile işim olmaz, hiçbir partiyi savunmam, hiçbir partinin ülkenin başına gelmesi yada geçmesi için etkinliklerde bulunmam ve hiçbir siyasi örgüt ile işim olmaz. Chp'nin seks kasedi çıktığı zaman yayımını yapmayı düşündüm ancak sonradan vazgeçtim. Çünkü insanların kendi cinsel isteklerini tatmin etmek için başka kadınlarla ilişkiye girmeleri beni ilgilendirmez. Partileri, şahısları kötülemek yada aşağılamak benim işim değildir. Ancak sağ kesime yuvarlak diyen, kendisi hacca gitmesine rağmen emekli asker eşiyle ilişkiye girenAlevi bir kadını tavlamak için Hz. Osman'a küfredenalevilerin ibadethaneleri olarak nitelendirilen yerler için saz çalma yerleri diyen ve bir partinin başında iki adamın illerimizde birinci sırada yer alan bu adamlar, kendi ülkesinin vatandaşlarına hakaret eden adamları burada onların videolarını yayınlayarak gerçek yüzlerini ortaya çıkarmak sanırım sorun olmasa gerek. 
Şuana kadar sex kaset skandallarına adı karışmayan mhp nihayet geçmişinin son olarak çıkan seks kasedinin 27.04.2011 tarih itibariyle geçmişini lekeledi. Aşağıda izleyeceğiniz sex - seks kasedi. MHP'nin üst düzey yöneticisi iki isme ait olduğu iddia edilen görüntülerdir.
Alevilere hakarette bulunanarak camiye gitmezler diyen beyefendiler evli olup ve hacca gitmelerine rağmen başkalarının karısıyla yatarlar. Bu lafı söylerken herhalde aynaya bakmıyorlar.
Konuşmalarının sonlarına doğru baktığınızda karıya ortak olarak Hz. Osman ortak olarak mı arıyorsun diyen arkadaşı hehehe diyerek gülen adamın görüntülerini izleyince şok olacaksınız. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Ziyaretçi Sayısı