MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Mhp'ye Devlet Bahçeli'ye Şantaj Kasedi

BLANTERLANDINGv101
4349759590016280108

Mhp'ye Devlet Bahçeli'ye Şantaj Kasedi

17 Mayıs 2011 Salı
Mhp yi sarsacak yeni bir kaset. 
Google Arama Sonuçları - Google Search Results 
Mhp'ye Devlet Bahçeli'ye Şantaj Kasedi, Bahçeliye Şantaj kasedi izle, 
Şantaj kasedi, mhp Şantaj , bahçeli istifa,mhpye istifa, bahçeliye istifa kasedi, bahçeliye şantaj kasedi istifa, Son Mhp video Sex Kasedi, Siyasi partilerin son video kasetleri, Siyasi partilerin seks kasetleri, parti seks kasetleri, kaset olayları, video kasetleri, bahçeliyi bitirecek kaset, bahçeliyi bitirecek Şantaj  kasedi, bahçelinin kasedi, bahçelinin videosu, devlet bahçeli kasedi, devlet bahçeli şantaj kasedi, mhp'yi sarsacak kaset, mhp'yi bitirecek kaset, Bahçeli'ye şantaj, Mhp istifa kasetleri, bahçeliye istifa kasedi, Bahçeli şantaj, Mhp tehdit, mhp'ye tehdit, bahçeliye tehdit kasedi, mhp'yi bitirecek kaset, MHP'de kaset skandallarıyla başlayan süreçte gerilim en yüksek noktasında, mhp kaset gerilimi, şantaj, kaset şantajı, son mhp kasedi, mhp nin son kasedi, mhp kasetleri, 
Benzer konular:
Merhabalar sevgili arkadaşlar. Daha önce  mhp'nin sekiz - 8 adet seks kasetlerinin ortaya çıkışı ve Hz. Osman'a hakaret eden, sağ kesim ile başörtülü kesime hitap uygunsuz konuşmalarda bulunan Mhp tavanındaki üst düzey kesimler için bu defa Farklı Ülkücülük adı altın bir grubun Mhp Lideri Bahçeli'nin istifa etmemesi durumunda siyaseti sallandıracaklarını ve Bahçeliyi zor durumda bırakan bilgileri veya görüntüleri yayınlayacağını söyleyen grubun bahçeliye mesajı aşağıdaki gibi. Daha önce çıkan Mhp'nin kasetleri bu defa farklı ülkücük sitesindeki mektuba bakarak Bahçeli'nin istifa etmemesi durumunda hem mhp hemde özellikle Sayın bahçeli için kötü sonuçların doğuracağı görünüyor. 
Farklı ülkücülük sitesinde alınan mektubun kopyası aşağıda okuyabilirsiniz.
Bahçeliye verilen süre yarın yani 18.05.2011 Çarşamba günü kaset yayına girecek. Verilen sürenin saati 10.00. Bahçelinin hala istifa etmemesi durumunda aşağıdaki mektubu okuyarak ne gibi sonuçların ortaya çıkacağını görebilirsiniz.
“Mücadelemiz her ne pahasına olursa olsun, siyasi kazanç mücadelesi değil; ahlâk ve fazilet mücadelesidir.”   BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ
işte o mektup;
SN. DEVLET BAHÇELİ’YE AÇIK MEKTUP, 
SİZİ İYİ NİYETLE, DEFAATLE VE ISRARLA ZUHAL HANIM, MERAL HANIM, MANSUR BEY, CELAL BEY, SEMİH BEY VE BİRÇOK ARKADAŞIMIZ UYARMADILAR MI? BU ÜLKÜSÜZ, LİYAKATSİZ, MENFAATÇİ VE AHLAKSIZ TAKIMLA BİR YERE VARILAMAYACAĞINI SÖYLEMEDİLER Mİ? TEK TEK, İSİM İSİM BU AHLAKSIZLAR VE KARIŞTIRDIKLARI HALTLAR SİZE SÖYLENMEDİ Mİ? “ÜLKÜCÜ, BAYRAK GİBİ TERTEMİZ OLMALI” DENİLMEDİ Mİ? AMA MAALESEF BU İYİ NİYETLİ İKAZLARA KULAK ASMADIĞINIZ GİBİ, TAM TERSİNE BU TAKIMA DAHA DA YAPIŞTINIZ.
SAĞ SEÇMENE HAKARET EDEN, BAŞÖRTÜSÜNE HAKARET EDEN, HZ. OSMAN’A HAKARET EDEN, MANEVİ DEĞERLERİMİZE HAKARET EDEN RECAİ YILDIRIM GİBİ BİRİSİ HİÇ ÜLKÜCÜ OLABİLİR Mİ? 
BU AŞAĞILIK ADAM TAM 4 DÖNEMDİR SİZİN A TAKIMINIZDA VE HER SEÇİMDE ADANA 1. SIRA ADAYINIZ DEĞİL Mİ? BU KASETLERİ ÇIKANLAR VE ÇIKACAK OLANLARIN HEPSİ SİZİN A TAKIMINIZDAN DEĞİL Mİ?

ÇEVRENİZDEKİ BU DAR KAFALI ADAMLARLA BİRLİKTE KENDİNİZE DAR BİR DÜNYA KURDUNUZ. HİÇBİR ÜLKÜDAŞIMIZ SİZLERE ULAŞAMADIĞI GİBİ, SİZ DE DAVA ARKADAŞLARIMIZI YUKARIDAN BÖCEK GİBİ GÖRÜYORSUNUZ. HİÇ KİMSEDEN GELEN TEKLİFE VE GAYRETE KIYMET VERMİYORSUNUZ. SİZ BAŞTA OLDUKÇA TÜRK-İSLAM DAVASININ AYAKTA DURMA ŞANSI KALMAMIŞTIR. SİZİNLE PARTİMİZİN İKTİDAR OLMA İHTİMALİ HİÇBİR ZAMAN YOKTUR. ÜLKÜCÜ DAVAYI HER GEÇEN GÜN BİR ADIM DAHA UÇURUMA SÜRÜKLÜYORSUNUZ.
BEKİR AKSOY’UN SEKİZ AY ÖNCE KASETİ ÇIKTIĞINDA İHRAÇ ETMEYİP SİZ KORUMAYA DEVAM ETMEDİNİZ Mİ? ÇEVRENİZDEKİLERİN BENZER HALTLARI KARIŞTIRDIKLARINI BİLDİĞİNİZ HALDE LİSTELERİ BİLE BİLE ONLARIN ELİNE TESLİM ETMEDİNİZ Mİ? ADAY LİSTELERİ VERİLDİĞİNDE GÖRDÜK Kİ, SİZİN AMACINIZ, ÜLKÜCÜ HAREKETİ İKTİDARA GETİRMEK DEĞİL, ÇEVRENİZDE ÇÖREKLENEN MUTLU AZINLIĞIN SALTANATINI KORUMAKTIR. BİZE BAŞKA ÇIKAR YOL BIRAKMADINIZ.İNANIYORUZ Kİ, ÜLKÜCÜ HAREKET SİZDEN VE KORUDUĞUNUZ PİSLİKLERDEN KURTULUNCA DAHA GÜÇLÜ, ALNI AÇIK VE BAŞI DİK OLARAK YOLUNA DEVAM EDECEKTİR. 
PARTİMİZİN BU ÖNEMLİ SÜREÇTE BARAJ ALTINDA KALMASINI İSTEMİYORUZ. BU SEBEPLE SİZİ SON KEZ UYARIYORUZ, ELİMİZDEKİ BİLGİ VE KASETLERİ YAYINLAMAK İSTEMİYORUZ. 
YAYINLANAN ÜÇ BEŞ KASET, AYSBERGİN HENÜZ GÖRÜNEN YÜZÜDÜR. AHLAKSIZLIKLARI BİR TARAFA BIRAKIN,  SADECE A TAKIMINIZIN DÖRTLÜ YAPILAN TOPLANTISINDAKİ KONUŞMALARINI YAYINLASAK, YER YERİNDEN OYNAR. ASIL O ZAMAN KASET NEYMİŞ GÖRÜRSÜNÜZ. BİZİ BUNLARA MECBUR ETMEYİN.
RAHMETLİ BAŞBUĞ’UMUZUN EMANETİNİN DAHA FAZLA LEKELENMEMESİ İÇİN, GELİN ÖNERECEĞİMİZ YOL HARİTASINA BİRLİKTE UYALIM. AKSİ TAKTİRDE BAŞIMIZA GELECEK TÜM SIKINTILARIN VEBALİ SİZE AİTTİR. BARAJIN ALTINDA KALMANIN VEBALİ DE SİZE AİT OLACAKTIR.  

18 MAYIS 2011 SAAT 10.00’A KADAR,
 
1. 
SN. BAHÇELİ DERHAL GENEL BAŞKANLIKTAN VE MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYLIĞINDAN İSTİFA EDİN.
2. 
BAŞKANLIK DİVANI ÜYELERİNDEN GERİYE KALANLAR İÇİNDE AHLAKSIZLIĞI VE FİKRİ İHANETİ OLANLAR, DERHAL PARTİDEKİ GÖREVLERİNDEN VE MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYLIKLARINDAN İSTİFA ETSİNLER. HERKES KENDİSİNİ VE BİRBİRİNİ ÇOK İYİ BİLİYOR. KİMSE KAFASINI KUMA SOKMASIN.
3. 
 ‘SN. OKTAY VURAL’ GEÇİCİ GENEL BAŞKAN SIFATIYLA PARTİYİ DERHAL TOPARLASIN VE KURULTAYA HAZIRLASIN. BÖYLECE 12 HAZİRAN SEÇİMLERİNE “TERTEMİZ VE GÜÇLÜ BİR MHP” OLARAK GİRELİM.
4. 
SEÇİMLERDEN SONRA VAKİT GEÇİRMEDEN KURULTAY TOPLANSIN, ÜLKÜCÜLER KENDİLERİNE YARAŞAN LİDERİNİ VE YÖNETİM KADROSUNU SEÇSİN.
İNANIYORUZ Kİ,  ÜLKÜDAŞLAR KURULTAYDA EN DOĞRU LİDERİ SEÇECEK VE LİYAKATLİ BİR EKİP OLUŞTURACAKLARDIR.  AKSİ TAKTİRDE TÜM VEBAL SN. BAHÇELİ SİZE AİT OLACAKTIR.
BLANTERLANDINGv101
Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
Diğer Bilgileriniz
iletişime geç