AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kelime Oyununda Rekor Yarışmacı Yusuf Dinçer

Posted On 16 Haziran 2012 Cumartesi


Kelime Oyununda Kırılması Zor Rekor


Her şeyin rekoru kırılıyor. Her gün yeni yeni rekor denemeleri yapılıyor. Akla hayale gelmeyecek rekorlar kırılıyor sürekli. Bir gün dünyanın en uzun böreği hazırlanıyor, bir gün dünyanın en kısa insanı ile en uzun insanının rekorlar kitabına girmesini görüyoruz.
Ülkemizde de kırılması zor bir rekora imza atıldı kelime oyunu yarışmasında. Yarışmacı Sivaslı Yusuf Dinçer. Yarışmayı hazırlayıp sunan  İhsan Varol’u bile şaşırttı kırdığı rekorla. Yusuf Dinçer bütün sorulara hiç harf almadan Sadece 23 saniyede cevap verdi.
Yusuf Dinçer soruların ilk kelimesini duyar duymaz cevapları yapıştırdı tabir yerindeyse. 25 yıllık emeğinin karşılığını aldığı söyledi yarışmanın sonunda.
İŞTE O YARIŞMACI VE VERDİĞİ CEVAPLAR

BÜTÜN SORULARI 23 SANİYEDE YANITLADI

Yarışmacı Yusuf Dinçer, bütün sorulara sadece 23 saniyede cevap vererek İhsan Varol başta olmak üzere bütün izleyenleri şaşkına çevirdi. Yarışmanın sunucusu İhsan Varol, Yusuf Dinçer'e övgüler yağdırırken diğer yarışmacılar ise Dinçer'i dakikalarca alkışladı.

25 YILLIK EMEĞİN KARŞILIĞI
Sorulara daha ilk kelimesini duyduğu anda cevap veren Dinçer, 25 yıllık emeğinin karşılığını aldığını kaydetti.


Etiketler: Kelime Oyunu Yarışması Ve Yusuf Dinçer / Blog / Kelime Oyunu Yarışması Ve Yusuf Dinçer, Saba Tümer İle Bugün programına Kelime Oyunu nun şaşırtan yarışmacısı Yusuf Dinçer katıldı. Saba Tümer ve ekibinin hazırladığı yarışmayı da başarıyla tamamlayan Dinçer, bu başarısını çok bulmaca çözmeye bağladı. tüm soruya cevap veren yarışmacı, kelime oyunu yusuf dinçer video izle, 23 saniyede tüm soruya cevap veren yarışmacı, kelime oyunu yusuf dinçer, Kelime Oyunu 'nda 23 saniyede 14 soru cevaplayan yarışmacı mimar Yusuf Dinçer, canlı yayında Saba Tümer 'in sorularına yanıt verdi. Kelime Oyununda Kırılması Zor Rekor Her şeyin rekoru kırılıyor. Her gün yeni yeni rekor denemeleri yapılıyor. Akla hayale gelmeyecek rekorlar. Kelime Oyunu Yarışması Yusuf Dinçer, Kelime Oyunu Yarışması 23 Saniye Rekor, Yusuf Dinçer Kelime Oyunu Yarışması Rekoru

1 yorum

  1. http://www.akblog.net//feeds/posts/default

    Tüm rekorları alt üst eden adam
    http://www.akblog.net/2012/06/kelime-oyununda-rekor-yarsmac-yusuf.html

    YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019