MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

AKP’li Vekilin Oğlu Polisleri Sıraya Dizdirdi

Ak Blog SEO
4349759590016280108

AKP’li Vekilin Oğlu Polisleri Sıraya Dizdirdi

1 Ağustos 2012 Çarşamba
http://www.akblog.net/2012/07/akpli-vekilin-oglu-polisleri-sraya.html
Sen misin polisleri dizen Vekiloğlu. Polislerimizi sahipsiz mi sandın ?
Haber, Haberler, Hatay, 'polise teşhis', skandal, AK Parti, Hacı Bayram Türkoğlu, Ten, MKYK, saat, Parti, Hatay, Twitter, Ak Parti, Bülent Arınç, Hüseyin Çelik, Bakanlar Kurulu, Recep Tayyip Erdoğan
Sayın Başbakan polisi dizen vekilin oğlu ile vekili Sildi.
Erdoğan'dan polis dizdirme olayı açıklaması
Polisleri teşhir eden amirleri ile vekilin oğlu ve vekil Şutlandı.
 BAYRAMOĞLU'NUN GÖRÜŞME İSTEĞİNİ REDDETTİ. 
Hüseyin Çelik'ten 'teşhis' açıklamasıHatay'daki 'polise teşhis' skandalı AK Parti MKYK toplantısında ele alındı. Hüseyin Çelik, toplantı sonrası Twitter hesabından yaptığı açıklamada 'yürütülen soruşturma sonucu Hatay Milletvekili Türkoğlu ile ilgili kararın verileceğini' söyledi. 
Başbakan Erdoğan başkanlığında yapılan MKYK toplantısında Hatay'daki polislere teşhis skandalı ele alındı.

ERDOĞAN: GEREĞİNİ YAPIN
Erdoğan'ın, MKYK toplantısında da olayın tüm yönleriyle ve derinlemesine ele alınmasını isteyerek, Hatay Milletvekili Türkoğlu'nun olaydaki rolü, Vali ve Emniyet Müdürü'ne baskıda bulunup bulunmadığının araştırılmasını isteyerek, "İyice araştırın; gereğini yapın" talimatı verdiği belirtildi.

HÜSEYİN ÇELİK TWİTTER'DAN AÇIKLADI
Son olarak Hüseyin Çelik, MKYK toplantısından sonra sosyal paylaşım sitesi Twitter aracılığıyla Hatay Dörtyol'daki olay hakkında açıklamada bulundu. Çelik, "Hatay Meselesi toplantımızda ele alındı. Bilindiği gibi halen yürütülmekte olan adlî ve idarî soruşturmalar vardır. Bu soruşturmaların sonucuna göre milletvekilimizle ilgili disiplin işleminin yapılıp yapılmayacağına karar verilecektir" dedi.
AKP’li Vekilin Oğlu Polisleri Sıraya Dizdirdi
Hatay Milletvekili Türkoğlu ile oğlu Genel Merkez’e bilgi verdi


STAR ANKARA
HATAY Dörtyol’da oğlu İstemi Kağan Türkoğlu’nun, bir tartışma nedeniyle ellerinde numaralarla sıraya dizilmiş polisleri teşhis ederken görüntülerinin yayınlanasının ardından AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu dün AK Parti Genel Merkezi’ne geldi.
Türkoğlu’nun önceki gün Bakanlar Kurulu’nda olayın görüşülmesinden sonra, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a bilgi aktarmak için Genel Merkez’e çağrıldığı öğrenildi.
MKYK bitinceye kadar beklediler
Dün öğle saatlerinde oğluyla birlikte Genel Merkez’e gelen Türkoğlu’nun sekizinci katta Başbakan Erdoğan’a tepki çeken olayla ilgili birinci ağızdan bilgi verdiği belirtildi. Dün öğle saatlerinde oğlu İstemi Kağan Türkoğlu ile birlikte Genel Merkez’e gelen Hacı Bayram Türkoğlu Başbakan Erdoğan’ın başkanlığındaki MKYK toplantısının bitimine kadar bekledi. Milletvekili Türkoğlu, akşam saatlerinde Başbakan Erdoğan’a bilgi verdikten sonra Genel Merkez’den ayrıldı.
‘Usul hatası’ olduğunu kabul etti
 Hacı Bayram Türkoğlu’nun, DörtyoEmniyet Müdürlüğü’nde meydana gelen ‘polisleri ellerinde numaralarla sıraya dizip teşhis etme’ye ilişkin ‘usul hatası olduğunu kabul ettiği’ öğrenildi.
 1. Oğlu polisi sıraya dizen AKP'li vekilin karnesi


  Focushaber.com - 11 saat önce
  AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, oğlu İstemi Kağan Türkoğlu'nun polis teşhisi görüntüleriyle zor durumda kalırken, AK Parti ...
  AKP'li vekilin oğlu polisleri sıraya dizdi‎ Yeşil Gazete
  AKP'li vekilin oğlu polisleri 'hizaya' çekti‎ Radikal
  Polisler AKP'li vekilin oğlu karşısında sıraya dizildi!‎ soL Haber Portalı
  EtikHaber Medya Faresi
  477 haber makalesinin tümü »

Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç