23 Temmuz 2012 Pazartesi

Google Güncel DNS 2012 DNS ayarı


Google yeni DNS 2012 DNS ayarı, Google Dns, youtube dns, Yasaklı sitelere nasıl girilir,  Yasaklı Site Dns Ayarları, Dns ayarları değiştir, Dns ayarları değiştirmek Resimli, Resimli anlatım dns ayarları değiştirmek, Yasaklı sitelere girmek resimli anlatım, Son güncel Dns ayarları değiştir. Google Güncel DNS 2012 DNS ayarı, Google En Yeni En Son En Güncel DNS 2012 DNS ayarı
http://www.akblog.net/2012/07/google-guncel-dns-2012-dns-ayar.html

Google yeni DNS 2012 DNS ayarı

Merhabalar sevgili arkadaşlar. Sizler için bugün daha farklı bir konuya değineceğiz ve konunun sizler için yararı olacağını düşünerekten işinize yarar bilgileri vermeye devam ediyoruz her zaman ki gibi bu konumuzda da.
Google hizmetlerine sorunsuz erişim yapabilmeniz için aşağıda verdiğim Dns numaraları ile giriş yapabileceksiniz. Kendim şimdilik bu aşağıda vermiş olduğum dns'leri kullanmaktayım ve son derece Google'nin hizmetlerine rahatlıkla erişimleri sağlayabiliyorum.
2012 Google DNS Bilgileri - Dns Numaları 
Aşağıda verilen dns'ler ile sizlerde rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Dns ayarlarını eğer bilmeyen arkadaşlarımız varsa konu altına yorum olarak durumu açıklayabilirler ve dns ayarlarını yapamayan arkadaşlarımız için gerekli dns resimli anlatımı yapılacaktır. Dns ayarları yapabilme işlemi zor olmayıp gerekli bilgileri Google'den anahtar kelime olarak "Resimli Dns ayarları nasıl yapılır" diye aratırsanız gerekli bilgilere erişimi sağlayabilirsiniz. 
Yinede dediğim gibi eğer arkadaşlar anlatımını isterlerse editörlerimizce resimli veya videolu anlatım yapabiliriz. Umarım dns numaları işinize yaramıştır. 
Uyarı: Sevgili arkadaşlar Dns ayarları değişebiliyor bazen ve Google dns değişmesi durumunda editör arkadaşlarımız konuda yapılan son değişiklikler doğrultusunda sitemizdeki bu konuyuda güncelleyeceklerdir. Yararlı olması dileğiyle.
Dns Ayarları değiştirmesini bilmeyen arkadaşlarımız lütfen yorum bölümünden bildirsinler.
Editör arkadaşlarımız nasıl değiştirileceğine yönelik bilgiler verecetir.
Kolay gelsin. 
2012 Google DNS Bilgileri - Dns Numaları
4.2.2.5
4.2.2.6


Benzer konular:
Bütün Yasaklı Sitelere Girme Yöntemi‏

2 yorum:

 1. Google Güncel DNS 2012 DNS ayarı
  http://www.akblog.net/2012/07/google-guncel-dns-2012-dns-ayar.html
  2012 Google DNS Bilgileri - Dns Numaları
  Umarım yararlı olmuştur konu.
  Yorum bölümüne sorularınızı yazabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 2. Bakıyorum her alana değinmişsiniz. Blog dediğin böyle olmalı ve tebrik..

  YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Ziyaretçi Sayısı