AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Bütün Yasaklı Sitelere Girme Yöntemi‏

Posted On 3 Ağustos 2012 Cuma

Bütün Yasaklı Sitelere Girme Yöntemi‏ Resimli Anlatım
http://www.akblog.net/2012/08/butun-yasakl-sitelere-girme-yontemi.html
Google Arama Sonuçları: Youtubeye nasıl girilir, yasaklanan sitelere nasıl girilir, yasaklı bütün sitelere giriş yapın, yasaklı metacafe giriş yöntemi, yasaklı sitelere giriş, yasaklı sitelere girme yöntemleri, yasaklı sitere nasıl girilir, yasaklı tüm sitelere gir, yasaklanan sitelere nasıl girerim, yasaklı siteler, dns yasak siteler, proxy siteleri, yasaklı siteler listesi, yasaklı sitelere girmenin yolları, yasaklanmış sitelere girmek, yasaklı sitelere nasıl girerim, yasaklı sitelere girmenin yolları, erişimi yasaklanan sitelere girmenin yolları, yasak sitelere girmek, youtubeye girmek, youtubeye nasıl girerim, youtubeye girmenin yolu, xp den youtubeye girmenin yolu, youtube erişimi nasıl yaparım, youtubeye giriş resimli anlatım, youtubeye giriş yapmak videolu anlatım, videolu resimli anlatım yasaklı sitelere youtubeye girişi yapmak, 2012 dns sunucusu, dns 2012, dns sunucuları, 2011 dns sunucuları, google 2011 dns ayaları, dns ayarları değiştirin, dns ayarları ile yasaklı sitelere giriş yapmak, dns sunucusu, videolu anlatım yasaklı sitelere girmek ve girmenin yolları, 
Merhabalar konuyu fazla uzatmadan sizlere resimli olarak anlatımını yaptık ve işlemleri sırasıyla yapmanız yeterlidir.
1. Resim Anlatım:
Öncelik masaüstünde bulunan  simgesine farenizin sağ tuşu ile tıklayın ve resimde gördüğünüz gibi fare imlecini alıp yanda resimde gördüğünüz gibi özellikler bölümüne gelin. Sonrasında aşağıda göreceğiniz resimdeki gibi işlemi yapın.
Not: Eğer masaüstünde AĞ simgesi yoksa  Başlat - Ayarlar -Ağ Bağlantıları adımlarını takip ederekte görebilirsiniz.
Diğer resim anlatımına geçelim şimdi.


2. Resim Anlatım:
1. resimdeki özelliklere tıkladıktan sonra yanda gördüğünüz gibi resim çıkacak ve  burada belirttiğimiz gibi internet protokolü bölümüne tıklayın. Sonrasında  aşağıdaki resimdeki gibi uygulamayı yapın.3. Resim Anlatım:
Son olarak burada resimde gördüğünüz gibiTercih edilen DNS Sunucusu ile Diğer DNS Sunucusu bölümündeki ip adreslerini değiştiriyoruz. Buradaki değişiklikler için bu ip adresleri yazmanız gerekir.


Yeğlenen (Tercih) edilen DNS sunucusu: 156.154.70.22
Diğer DNS sunucu: 156.154.71.22

Bunları yazdıktan sonra tamam demeniz yeterlidir. Son olarak kullanmış olduğunuz internet exploere, mozilla veya Google Chrome yada kullandığınız tarayıcı neyse onu açıp bir daha youtube'ye girmeniz yeterlidir.
Bütün işlemler bu kadar.
anlatım, http://www.akblog.net e aittir. Kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.
Kaynak linki: http://www.akblog.net/2012/08/butun-yasakl-sitelere-girme-yontemi.html

1 yorum

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019