AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Cengizhan Timuçin Film Tek Parça Tek Link indir izle

Posted On 11 Ağustos 2012 Cumartesi

 http://www.akblog.net/2012/08/cengizhan-timucin-film-tek-parca-tek.html
cengizhan timuçin filmi indir, cengizhan timuçin filmi, cengizhan kimdir, cengizhan timuçin filmi izle, cengizhan timuçin tek link indir, cengizhan timuçin tek link izle, cengizhan timuçin hd kalitesinde, cengizhan timuçin filmini izleyin, cengizhan timuçin film indir,
CENGİZHAN (TİMUÇİN) - FİLM - TEK PARÇA
Merhabalar arkadaşlar
Politikalarımız gereğince film yayınlama gibi konular açmamaktan yanayız ama youtubede tek link olarak gördüğümüz bu filmi izlerken inanın hiç beğenmediğimi söyleyebilirim ve zamanımı alan bu gereksiz film için haddini bildirmek amacıyla sizlerle paylaşıyorum ve filmi izlerken verdiğini zamanın ne kadar gereksiz olduğunu anlayacaksınız. Yav arkadaş bilmiyorum nasıl söyleyeyim bu cengizhan yok mu bu cengozihoan.. Tam bir felaket.
Adam tam bir müslüman düşmanı ve filmi yapanlar neticede emek vermişler ve o emeğide gözardı etmek yanlış olur elbet. Emeklerine saygı gösteriyorum ancak CengizHan gibi bir adama böyle film yakışır mı yav. Allah aşkına yakışır mı? Koskoca cengizhan dünyaya korkusuyla nam salan bir adam ve filmde cengizhana yakışmayacak bir yapıt koymuşsunuz ortaya. Yeminle adam yaşasaydı Azraile derdi ki canımı almadan şunlarında kellesini vurayım derdi.
Neyse lafı uzatmanın anlamı yok ama film izlemeye değmez onu şimdiden söyleyeyim. Yinede tek link diye izlemek istiyorsanız filmi size tavsiyem tuvalette gittiğiniz zaman filmi orada izleyiniz bari. Yada saçmaladığınız bir vakitte daha fazla saçmalamak istemiyorsanız bu filmi izleyin hiç olmazsa filmdeki saçmalıklara bakarak gülersiniz.
Film için söyleyeceklerimiz bu kadar.
Yorumu sizlere bırakıyoruz.

Not: Yorumlarınız lütfen seviyeli olsun.
Yakında Dark Night Rises i eleştireceğiz.
Bekleyin ve görün o övdüğünüz saçma filminden size bir kaç kelam edelim.

Konu ile ilgili Google arama sonuçları: ,

1 yorum

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019