AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

insan nasıl yaşlanır ömrü nasıl biter

Posted On 7 Ağustos 2012 Salı

http://www.akblog.net/2012/08/insan-nasl-yaslanr-omru-nasl-biter.html
insan nasıl yaşlanır ömrü nasıl biter, Bilim Bilgi, Sağlık, insan ömrü nasıl tükeniyor, insan nasıl yaşlanır, hayata dair, insanın ömrü, insanlar neden yaşlanır, ölümün çaresi var mı? ölümden sonraki hayat nedir ve ölümden sonra hayat var mı? Ölüm ? insan ve yalnızlık, hayattaki yalnızlıklar
Merhabalar arkadaşlar, sizlere bu defa son derece farklı ve ilgi çekici olan ve sizlerinde ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bir konu açtık. Bu konumuz bilgisayar içeriğinden farklı olarak insana dair hayata dair veya yaşama dair artık ne olarak düşünüyorsanız insan yaşamının küçüklüğünden büyüklüğüne kadar çok güzel biçimde analizi yapılmış bir video sunacağız sizlere ve bu videoyu izlerken verdiğiniz zamana değdiğinize kedinizde karar vereceksiniz. 
Aşağıda verilen videoda küçük bir yaştaki çocuğun gelişimini zamanla tamamlayarak ölümüne yakın olan bir yaşa gelmesi ile ilgi çekici bir videodur ve sizlerinde bu videoyu muhakkak beğeneceğinizden eminiz. Videoyu hazırlayanlar son derece profesyonel bir çekim yapmışlar ve bir ayna karşısında başlayan videonun bitimide ayanın karşısında sona ermektedir. Bu süre zarfında kesinlikle kamera göremeyeceğiniz ve profesyonel bir çalışmanın olduğunu videoyu izlerken hissedeceksiniz ve sadece hissetmekle kalmayıp paylaşacağınızdan da eminiz.
izledikten sonra yorumlarınızı da yazarsanız memnun oluruz. Halkımız her zaman olduğu gibi uzun yazıları okumayı sevmez o yüzden daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.

iyi seyirler.

1 yorum

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019