30 Nisan 2013 Salı

Neler oluyo böyle Aşk Şiiri Sözleri Hikayesi

Neler oluyo böyle Aşk Şiiri Sözleri Hikayesi
Aşk, Aşk Şiirleri, En Güzel Aşk Sözleri Mesajları, Dostluk Mesajları, Sevgi Mesajları, Şarkı Sözleri, Neler oluyo böyle  Aşk sözleri Dostluk Sevgi Mesajları
Neler oluyo böle..nası bi dönem bu yaşanan..
Her zaman kızıp yavaş ilerliyo die sırt çevirdiğim zaman sanki elleriyle yakama yapışmış akmam, gitmem diyor. Öle bi yerlerde olmalıyım ki, ne nerde olduğumu biliorum nede o bulunduğum yerden nasıl uzaklaşacağımı. Ölece kalakaldım bilinmediklerde..
  
Bilinmedikleri yaşıorum bgnlerde.. Bgnlerde hayata kızıorum. Hayatın ne suçu var, asıl kendme kızıorum.. yada aslında her şeye.. İlk defa bu denli acıtıyor beni hayat, bu denli incitiyor.. Daha öncelerde olmamıştım böle, yapmamıştım ben, beni çaresiz ölece.. Ama nedendir bilmem, bu kez mağlupları oynuyorum bilinçsizce.. Korkuyorum bu kez.. Kırılmaktan.. Yalnızlıktan.. Sevmekten.. Hayattan.. Hayaller değil midir hayatı sıkı tutan bizlere karşı, onlar değil midir bizleri biz yapan, hayat karşısında güçlü kılan, hayata belkide bazı durumlarda baş kaldırma cesareti veren.. Peki ya neden o hayaller uzakta bu kez bende, neden ben, beni ben yapan o hayallerden uzaklarda bi yerlerde hissediorum bu kez.. Bgnlerde inciniorum.. inceden ve yavaş yavaş hemde.. Bgnlerde geçmişte benimle beraber bir an yalnız bırakmıyor.. sadece o var benimle belkide.. sabah kalkarken, gündüz, gece uyurken bi yük var omzumda, geçmişi omzuma çoktan yüklemiş olmalıyım yoksa ne olabilirki omuzlarımı ağrıtan o şey.. Bgnlere nasılda sıkı bi zemin hazırlamışım meğerse.. hiç bilmeden ben beni anlamamışım, izin vermemiş bişiler sözlere, izin vermemiş güç denilen o kullanmayı beceremediğim şey sölememe, anlatmama.. işte bgn hesaplaşıyorum sanırım bişilerle.. nede çok korku biriktirmişim meğer gizlilerde.. nede çok bastırmışım o korkuyu derinlere hiç çıkmayacak sanmışım, beni hep güçlü kılacak.. ama göründüğü gibi, planlandığı olmamış bişiler.. şimdi nede çok korku kaplamış beni tümüyle.. anlatmaktan korkuyorum.. sanki uzaklaşıorum artık her şeyden.. elimi uzatıp, o uzattığım eli bom boş geri çekmekten korkuyorum bgnlerde.. birilerini istiyorum yanımda.. ama kimi, neyi hiç nedensiz.. kördüğüm oluyorum anlaşılan ve her geçen gün 1 kat daha güçlü sıkıyorum iplerimi.. pişmanlıkları oynuyorum.. hayata farklı beni sunuyorum.. peki ya ben neyi bekliyorum, ne olması gerek, ne olurda ben beni kazanırım tekrar, bilmiorum.. gelecek yok, hayal yok bgnlerde bende varsa yoksa geçmiş.. takılıyorum iice.. zamana yalvarıyorum adeta çabuk aksın diye.. belki çabuk akarsam zamanla beraber hayata, bişiler değişicek gibi..
ama zamana hüküm ne mümkün...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Ziyaretçi Sayısı