MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

istanbul çılgın proje türkiye çılgın projesi

Ak Blog SEO
4349759590016280108

istanbul çılgın proje türkiye çılgın projesi

28 Nisan 2011 Perşembe
Yüzyılın En büyük Projesi ÇILGIN PROJE DETAYLARI 
Tarihi Çılgın Projesi
Çılgın proje kime aitÇılgın proje başbakana mı ait ?çılgın proje nedirçılgın proje ne işe yararçılgın projeden hangi iller yararlanıyorçılgın projenin sahibi kimçılgın proje ne zaman uyglanacakçılgın projeyi kim yaptıçılgın projenin mimarı kimlerdirçılgın proje iş imkanı istihdamı sağlayacak mıçılgın proje neden ortaya çıktıçılgın projyi kimler çıkardıçılgın proje detayları nelerdirçılgın proje hangisidirçılgın proje resimleriçılgın proje detaylarıYüzyılın en büyük projesiTarihi Çılgın ProjeÇılgın projenin yararlarıÇılgın Proje ile Türkiye çıldıracakTayyip Erdoğan ProjesiErdoğanın çılgın projesiBaşbakanın çılgın projesi,
"Çılgın Proje" Açıklandı, Başbakan Erdoğan "Çılgın Proje"yi açıkladı. Projenin adı "Kanal İstanbul". İstanbul'a ikinci bir boğaz mı geliyor.
Çılgın proje olur mu olacak mı yada ne zaman olacak pek bilgimiz yok ancak çılgın proje yapılırsa gerçektende çok iyi olur ülkemiz için.
Yüz yılın tarihi Projesi Türkiye için çılgın projenin ne gibi faydası yada katkısı olur. 
Eğer ÇILGIN PROJE gerçekleşirse
;
Birincisi: Çılgın proje çok büyük istihdam yani iş imkanları olacak.
İkincisi: Çılgın projenin yapılması sonucu Türkiye daha modern bir ülke haline gelecek.
Üçüncüsü: Çılgın proje gerçekleşmesi ile istanbul'un trafik sorunu rahatlayacaktır.
Dördüncüsü: Çılgın projesi istanbul'u bölümlendirerek daha farklı bir yapıya büründürecek.
Beşincisi: Çılgın proje ile işsizlere iş ortamı imkanı doğar.
Altıncısı: Çılgın proje sadece türkiye'de değil tüm ülkelerde yankı uyandırarak Türkiye'nin tarihsel olarak farklı bir şekile dönüşeceğini ve son yüz yılın en büyük ve en çılgın projesi olarak tarihe geçecektir.
Bu yıl sürekli adını duyduğumuz çılgın projenin detayları :
Projenin maliyetini ve tam olarak nereye yapılacağını gizli tutan Sayın Başbakan Erdoğanın, "Kanal İstanbul" olarak söylediği proje için Karadeniz ve Marmara denizi arasında tahmini olarak 45 ile 50 kilometre arasında bir kanal yapılacağını bugün açıkladı.Çılgın proje ile Kanalın yapılacağı alanda oteller, kongre-fuar merkezi, konutlar ve yıllık 60 milyon kapasiteli bir havalimanı da inşa edileceğini bildiren Sayın Başbakan Erdoğan, ayrıca 300 bin tonluk gemilerinde buradan geçileceğini söyledi. Erdoğan, etüd çalışmaları iki yıl sürecek projenin hazırlıklarına, seçim sonrası başlanacağını açıkladı.
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç