MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner 2. ikinici Ses Kaydı

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner 2. ikinici Ses Kaydı

27 Ağustos 2011 Cumartesi

Sizlere internete bomba gibi düşen eski Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner 2. ikinici Ses Kaydı internete verildi. Bu kasette dikkati çeken iki farklı soru akıllara gelmektedir ve bu sorular son derece ilginç ve bir o kadarda acı durum. Ama konuyu açarken bizim dikkatimize bu ses kaydını yayınlayanlara ve telefonu dinlenen ışık koşanere sorumuz olacak ve yanıt gelirse memnun oluruz.
Birincisi; bu ses kaydı yayınlayanlar kimlerdir ve nasıl olur da internete yayınlamalarına rağmen yakalanmıyorlar
İkincisi; bu telefon ses kaydını yayınlayanlar nasıl olur da bir ülkenin en üst düzeyinin telefonunu dinleyebiliyorlar ve bu durum çok vahim bir durum olup askeriyemizin özellikle üst düzeydekilerin istihbaratını bile çok rahat bir biçimde nasıl ele geçirebiliyorlar.
Üçüncüsü; Sayın ışık koşaner'in dediği gibi gerçekten de erlere hiç mi değer verilmiyor ? Üst düzey asker komutan gibi rütbeliler şehidi bırakıp ta gerçekten de para peşindeler mi ?
Aslında yazılarak bir çok soru var ve yukarıda yazmış olduğumuz üç soruyu cevaplarlarsa sanırım yeterli olacaktır. Netice hepimiz bu ülkemizde vatani görevimiz olan askerliği yapmak zorundayız. Seve seve yada zorla. Netice zorunlu olarak bir görev ve bu görevde canlarımız kimlere emanet ediliyor. İnanın bu yazıyı yazınca bile askerdeki erlerimiz aklıma gelince hem çok üzülüyor ve acaba askerlik yapmasam mı gibi sorularda aklıma gelmiyor değil.
Yüce Mevlamız'dan askeriyemizden bu gibi sorunların biran önce kalkması, askerlerimizin can güvenliğinin biran önce daha iyi ve en iyi teknolojilerle sağlanmasıdır.
Konuyu uzatmadan sizlere hem birinci hemde ikinci ses kaydını konuya veriyorum.
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç