MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Magnum Şifreleri ile Çekilişe Katılmak

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Magnum Şifreleri ile Çekilişe Katılmak

27 Mayıs 2012 Pazar
Magnum Şifreleri ile Çekilişe Katılmak

Magnum çubuklarından çıkan şifreler için 4 Haziran 2012′yi bekleyin. Yeni Kampanyanın detayları 4 Haziran 2012′de BeniKazan.com’da yayınlanacaktır. Aşağıdaki kampanya 2011 yılına aittir. Magnum daha önce Bentley otomobil ve Beneteau yelkenli gibi çok yüksek değere sahip hediyeler dağıtmıştı. Bu yıl daha da büyük bir hediye sizleri bekliyor olacak. Yeni Magnum Infinity ürününü alarak şimdiden şifre biriktirebilirsiniz. Magnum’un yeni kampanyası başladığında 
İsterseniz Magnum internet sitesine girip Haz Peşindeysen 2oyununu oynayabilirsiniz.
Magnum çubuklarındaki şifreyi gönderen katılımcılar muhteşem bir tek ne sahibi olma şansını yakalıyor. Kampanya döneminde alacağınız Magnum’lardan çıkan şifreyi Magnum internet sitesindeki kampanya bölümüne Adı, Soyadı, Adresi ve cep telefonu ile birlikte gönderenler çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Her çubuk şansınızı biraz daha artırıyor.

Ücretsiz katılım

Kampanyaya ücretsiz katılmak için Magnum sitesindeki formu doldurmanız gerekiyor.
Kısa mesajla katılım
Kampanyaya kısa mesaj göndererek de katılabilirsiniz. Çubuklardaki şifreyi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Adınızı, Soyadınızı, Adres ve Telefon Bilgilerinizi sırasıyla yazarak 2992‘ye gönderebilirsiniz. SMS yolu ile tüm Avea, Turkcell ve Vodafone aboneleri kampanyaya katılabilir. Avea aboneleri bu mesaj için 50 Kuruş, Turkcell aboneleri65 kuruş, Vodafoen aboneleri ise 40 Kuruş öder.
Önemli Not: Göndereceğiniz kısamesajın uzunluğu Standart 1 SMS’i (Türkçe karakter olmadan 160 karakter) geçmemelidir. Aksi halde bilgileriniz eksik kaydedilecektir.
Neler kazanacağım?
1 kişi 2011 model Oceanis Tekne (40 hp, 1.95 m uzunluk, ön ve arka kabin)
Son katılım tarihi
31 Temmuz 2011
Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
14 Ağustos 2011 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.
Magnum Beneteau Yelkenli Şifre Kampanyas
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç