MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Kelime Oyununda Rekor Yarışmacı Yusuf Dinçer

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Kelime Oyununda Rekor Yarışmacı Yusuf Dinçer

15 Haziran 2012 Cuma

Kelime Oyununda Kırılması Zor Rekor


Her şeyin rekoru kırılıyor. Her gün yeni yeni rekor denemeleri yapılıyor. Akla hayale gelmeyecek rekorlar kırılıyor sürekli. Bir gün dünyanın en uzun böreği hazırlanıyor, bir gün dünyanın en kısa insanı ile en uzun insanının rekorlar kitabına girmesini görüyoruz.
Ülkemizde de kırılması zor bir rekora imza atıldı kelime oyunu yarışmasında. Yarışmacı Sivaslı Yusuf Dinçer. Yarışmayı hazırlayıp sunan  İhsan Varol’u bile şaşırttı kırdığı rekorla. Yusuf Dinçer bütün sorulara hiç harf almadan Sadece 23 saniyede cevap verdi.
Yusuf Dinçer soruların ilk kelimesini duyar duymaz cevapları yapıştırdı tabir yerindeyse. 25 yıllık emeğinin karşılığını aldığı söyledi yarışmanın sonunda.
İŞTE O YARIŞMACI VE VERDİĞİ CEVAPLAR

BÜTÜN SORULARI 23 SANİYEDE YANITLADI

Yarışmacı Yusuf Dinçer, bütün sorulara sadece 23 saniyede cevap vererek İhsan Varol başta olmak üzere bütün izleyenleri şaşkına çevirdi. Yarışmanın sunucusu İhsan Varol, Yusuf Dinçer'e övgüler yağdırırken diğer yarışmacılar ise Dinçer'i dakikalarca alkışladı.

25 YILLIK EMEĞİN KARŞILIĞI
Sorulara daha ilk kelimesini duyduğu anda cevap veren Dinçer, 25 yıllık emeğinin karşılığını aldığını kaydetti.


Etiketler: Kelime Oyunu Yarışması Ve Yusuf Dinçer / Blog / Kelime Oyunu Yarışması Ve Yusuf Dinçer, Saba Tümer İle Bugün programına Kelime Oyunu nun şaşırtan yarışmacısı Yusuf Dinçer katıldı. Saba Tümer ve ekibinin hazırladığı yarışmayı da başarıyla tamamlayan Dinçer, bu başarısını çok bulmaca çözmeye bağladı. tüm soruya cevap veren yarışmacı, kelime oyunu yusuf dinçer video izle, 23 saniyede tüm soruya cevap veren yarışmacı, kelime oyunu yusuf dinçer, Kelime Oyunu 'nda 23 saniyede 14 soru cevaplayan yarışmacı mimar Yusuf Dinçer, canlı yayında Saba Tümer 'in sorularına yanıt verdi. Kelime Oyununda Kırılması Zor Rekor Her şeyin rekoru kırılıyor. Her gün yeni yeni rekor denemeleri yapılıyor. Akla hayale gelmeyecek rekorlar. Kelime Oyunu Yarışması Yusuf Dinçer, Kelime Oyunu Yarışması 23 Saniye Rekor, Yusuf Dinçer Kelime Oyunu Yarışması Rekoru
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
  1. http://www.akblog.net//feeds/posts/default

    Tüm rekorları alt üst eden adam
    http://www.akblog.net/2012/06/kelime-oyununda-rekor-yarsmac-yusuf.html

    YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç