AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

En Güzel Mesaj Aşk Dostluk Sözleri Burda

Posted On 16 Temmuz 2012 Pazartesi

Etkileyici Sözleri yazdım, Kısa Anlamlı Sözleri mi aradın, En Güzel Sözler, Güzel Sözler, En güzel sözler msn mesaj twitter facebook, en anlamlı sözler, etkileyici sözler, en güzel kısa sözler, komik sözler, en güzel aşk sözleri, en güzel aşk sözler, en güzel şiirler, anlamlı aşk sözler, aşk mesajları, etkileyici sözler, kısa aşk sözler, güzel sözler, anlamlı sözler, aşk şiirleri, ayrılık sözlerihttp://www.akblog.net/2012/07/en-guzel-mesaj-ask-dostluk-sozleri.html 
En Güzel Mesaj Aşk Dostluk Sözleri 
En Güzel Mesaj Aşk Dostluk Sözleri Burda Ama sizler burda değilsiniz.
Nedendir bilinmez ama nedense insanlarımız güzel birşey yazarak karşısındaki kişiyi etkilemek istiyorlar. 

Özellikle genç kızlar ver erkekler bunu yapar. Sizler neden kendi cümleleriniz ile karşınızdaki kişiyi etkilemeyi düşünmüyorsunuz ki? Çok zor olmasa gerek kişi kendi düşüncelerini bir başkasına güzelce anlatması. Başka kişilerin sözleriyle karşınızda ki kişiyi etkilemenin bir anlamı var mı sizce? Bence yok. Çünkü güzel sözler içinizden gelmeli ve karşınızdaki kişide kendisi için yazıldığını anladığından kendi düşünceleri ile bana bir şeyler söylemek istiyor düşüncesinde olduğu zaman daha kolay etkilenir diye düşünüyorum. Edebiyat veya felsefe yapayım derken başkalarına ait cümleler ile edebiyatın yapılmadığını veya felsefeyi yapmak isteyen kişinin yanlış yolda olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz. 
Birini mi seviyorsunuz o zaman kendi doğallığınızla çok rahat bunu ifade etmeye çalışın. İfade etmeye çalışın ki karşınızdaki kişi sizlerin bir şeyleri anlatmaya çalıştığını anlamalı. Herkesin kendisine göre muhakkak bir bilgi birikimi vardır. Bazıları çok okuyarak kendisini ifade etmek istediğinde farklı kelimelerle veya daha açık ifadeyle ağır cümleler kurarak etkilemek ister. Herkes okumamıştır ve okumayanların kişinin dünyasına baktığınızda daha saf daha temiz ve daha güzel düşüncelerin olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuda yanıldığımı düşünebilirsiniz ama olaya birazda devamını okuyacağınız cümleleri takip ederek belkide hak verebilirsiniz. Hani bir söz vardır ne olmuş adam olamadıysak, hayallerimizi satmadık ya... İşte burada bile sizlerin ders çıkarmanız gerektiğini düşünüyorum. Okumamış insanın hayalleri de güzel olur, belki dünyasın çok geniş değildir ama ufak dünyasında bile mutlu olmayı bilir. Bir yazar gibi nasıl yazarsam acaba beğenirler satırlarımı gibi bir kaygıyı taşımazlar hiç olmazsa. Önemli olan bilgi birikimleri ile güzel bir şey çıkartmak değildir. Önemli olan kısıtlı birikimlerle daha güzel bir şeyleri ortaya çıkarmaktır. İşte sanat budur olanı olduğu gibi değil olana bir şeyler ekleyerek kendi dünyasında bunu yoğurarak sunmaktır. Belli birikime sahip kişiler şuraya şu kelimeyi koysam acaba daha mı iyi olur kaygısıyla yazarken birikimsiz insanın böyle yersiz düşünceler içerisinde olacağını sanmıyorum.

2 yorum

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019