MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Yaklaşan 2012 Ramazan Bayramı

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Yaklaşan 2012 Ramazan Bayramı

17 Temmuz 2012 Salı
Merhabalar arkadaşlar daha önce 2010 yılında açmış olduğum konunun tekrarını veriyorum ve umarım bu Ramazan Bayramınıda çok iyi biçimde geçiririz. Oruç tutacak olan arkadaşlarımızın Yüce Rabbim yardımcıları olsun inşallah ve kendimizi fazla kasmadan bu bayramıda iyi geçireceğimizden şüpheniz olmasın.
 Bayramları bayram yapan çocuklarımız ve yaşlılarımızdır. Çocuklarımıza hediyeler vererek sevindiririz ve yaşlılarımızıda ziyaret ettiğimiz zaman çok mutlu olurlar. Keşke sadece bayramlarda veya özel günlerde yaşlılarımızı hatırlamasak ve onun yerine her zaman aklımızda olması daha güzel olur. Unutmayın arkadaşlar gün gelir sizlerde yaşlanacaksınız ve o zaman yalnızlığın ne olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Ama iş işten geçmiş olacak.
http://www.akblog.net/2012/07/yaklasan-2012-ramazan-bayram.html 
2010 Yılında açmış olduğum konu.Merhabalar arkadaşlar. 2010 Çocuklar için şeker bayramı dediğimiz ramazan bayramını gün itibariyle bitirmiş olarak yorgun, bitkin ve halsiz halimle burada sizler için bilgisayar karşısına geçerek birşeyler yazayım diye klavye tuşlarına basıyorum.
Umarım bu bayramı iyi geçirmişsinizdir. Her ne kadar bayramı çok güzel geçmeyen arkadaşlarımız varsa onlarda şunu bilmeliler ki; hayat her zaman içinde bulunulan anı en iyi şekilde değerlendirmeye değerdir.
Ramazan Bayramınızı kutluyorum. Nice bayramları yaşarsınız umarım. Sadece Ramazan Bayramında mutluluğu aramakla sınırlı kalmayalım. Bayramlar bizleri bir çatı altına getirip görüşmelerimizi sağlar, uzaktakileri arayarak onları mutlu etmemize olanak verir. 
Bunu keşke her zaman yapabilsek. 
Yaşlılarımızı unutmayalım lütfen. Huzur evleri ziyaretlerini ihmal etmeyelim.


Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç