AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaklaşan 2012 Ramazan Bayramı

Posted On 17 Temmuz 2012 Salı

Merhabalar arkadaşlar daha önce 2010 yılında açmış olduğum konunun tekrarını veriyorum ve umarım bu Ramazan Bayramınıda çok iyi biçimde geçiririz. Oruç tutacak olan arkadaşlarımızın Yüce Rabbim yardımcıları olsun inşallah ve kendimizi fazla kasmadan bu bayramıda iyi geçireceğimizden şüpheniz olmasın.
 Bayramları bayram yapan çocuklarımız ve yaşlılarımızdır. Çocuklarımıza hediyeler vererek sevindiririz ve yaşlılarımızıda ziyaret ettiğimiz zaman çok mutlu olurlar. Keşke sadece bayramlarda veya özel günlerde yaşlılarımızı hatırlamasak ve onun yerine her zaman aklımızda olması daha güzel olur. Unutmayın arkadaşlar gün gelir sizlerde yaşlanacaksınız ve o zaman yalnızlığın ne olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Ama iş işten geçmiş olacak.
http://www.akblog.net/2012/07/yaklasan-2012-ramazan-bayram.html 
2012 Ramazan bayramı, Bayram için Kuranı Kerim hatimleri, Kuranı Kerim oku, Yasin suresini oku dinle, 
Kuranı Kerim bütün cüzmler, Kuranı Kerim her ramazan gününe özel cüzmleri dine, Ramazan bayramında neler olacak, iftar vakitleri, imsak vakitler, ezan kaçta okunacak, ezan saatleri, imsak ve iftar vakitleri, istanbul imsak ve iftar vakitleri, bütün illerin imsak iftar vakitleri
2010 Yılında açmış olduğum konu.Merhabalar arkadaşlar. 2010 Çocuklar için şeker bayramı dediğimiz ramazan bayramını gün itibariyle bitirmiş olarak yorgun, bitkin ve halsiz halimle burada sizler için bilgisayar karşısına geçerek birşeyler yazayım diye klavye tuşlarına basıyorum.
Umarım bu bayramı iyi geçirmişsinizdir. Her ne kadar bayramı çok güzel geçmeyen arkadaşlarımız varsa onlarda şunu bilmeliler ki; hayat her zaman içinde bulunulan anı en iyi şekilde değerlendirmeye değerdir.
Ramazan Bayramınızı kutluyorum. Nice bayramları yaşarsınız umarım. Sadece Ramazan Bayramında mutluluğu aramakla sınırlı kalmayalım. Bayramlar bizleri bir çatı altına getirip görüşmelerimizi sağlar, uzaktakileri arayarak onları mutlu etmemize olanak verir. 
Bunu keşke her zaman yapabilsek. 
Yaşlılarımızı unutmayalım lütfen. Huzur evleri ziyaretlerini ihmal etmeyelim.


4 yorum

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019