16 Ağustos 2012 Perşembe

Bilgisayar Kursu Sınav Soruları Halk Eğitim Sınav Soruları

http://www.akblog.net/2012/08/bilgisayar-kursu-snav-sorular-halk.html
Bilgisayar Kursu Sınav Soruları, Bilgisayar Kursu Sınav Soruları Halk Eğitim Sınav Soruları
Bilgisayar Kursu Sınav Soruları Halk eğitim evi Bilgisayar kursu sınav soruları Milli eğitim onaylı bilgisayar kursu sınav soruları. Örnek Bilgisayar kursu sınav soruları. Bilgisayar Sınav soruları örneği.

Merhabalar değerli ziyaretçiler. Sizlere bu konumuzda bilgisayar kursu sınavlarında daha önceki yılların çıkmış soruları ve cevaplarını vereceğiz. Belirtelim hemen sorular sadece örnektir. Sınavlarda çıkacak gözüyle bakmayınız lütfen. Kendinizi burda verilen sorulara göre hazırlamanız sizlerde biliyor olmalısınız ki yarardan çok zarar sağlayabilir. Ancak burada verilen sorular bilgisayar kursu sınavlarında çıkan soruların benzeridir ve hemen hemen her bilgisayar kursunda işlenen konular aynı olduğundan burada verilen sorular işinize yaracağınızdan emin olabilirsiniz. Bilgisayar kursu sınavlarından korkmamanız gerekir. Son derece basit bir sınava giriyorsunuz. Sizleri sınavda zorlayacak olan konu ise sadece EXCEL'dir. Emin olun ki diğer bütün konular hem basit hemde sorulacak soruların zor bir yanı yoktur.
Vereceğimiz sorular bilgisayar kurslarında çıkan soruların benzeri olup çözümleri ile birlikte verilmiştir. 

Yararlı olması dileğiyle.
, 
indirme linki: link yok valla ama eklenecek isterseniz.

Link kırılırsa konu altına belirtebilirsiniz. Tekrardan yükleme yapar konuya veririz.Bilgisayar Kursu Sınav Soruları, Halk eğitim evi Bilgisayar kursu sınav soruları, Milli eğitim onaylı bilgisayar kursu sınav soruları, Bilgisayar Sınav soruları örneği, Bilgisayar

1 yorum:

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Ziyaretçi Sayısı