MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

insan nasıl yaşlanır ömrü nasıl biter

BLANTERLANDINGv101
4349759590016280108

insan nasıl yaşlanır ömrü nasıl biter

7 Ağustos 2012 Salı
http://www.akblog.net/2012/08/insan-nasl-yaslanr-omru-nasl-biter.html
insan nasıl yaşlanır ömrü nasıl biter, Bilim Bilgi, Sağlık, insan ömrü nasıl tükeniyor, insan nasıl yaşlanır, hayata dair, insanın ömrü, insanlar neden yaşlanır, ölümün çaresi var mı? ölümden sonraki hayat nedir ve ölümden sonra hayat var mı? Ölüm ? insan ve yalnızlık, hayattaki yalnızlıklar
Merhabalar arkadaşlar, sizlere bu defa son derece farklı ve ilgi çekici olan ve sizlerinde ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bir konu açtık. Bu konumuz bilgisayar içeriğinden farklı olarak insana dair hayata dair veya yaşama dair artık ne olarak düşünüyorsanız insan yaşamının küçüklüğünden büyüklüğüne kadar çok güzel biçimde analizi yapılmış bir video sunacağız sizlere ve bu videoyu izlerken verdiğiniz zamana değdiğinize kedinizde karar vereceksiniz. 
Aşağıda verilen videoda küçük bir yaştaki çocuğun gelişimini zamanla tamamlayarak ölümüne yakın olan bir yaşa gelmesi ile ilgi çekici bir videodur ve sizlerinde bu videoyu muhakkak beğeneceğinizden eminiz. Videoyu hazırlayanlar son derece profesyonel bir çekim yapmışlar ve bir ayna karşısında başlayan videonun bitimide ayanın karşısında sona ermektedir. Bu süre zarfında kesinlikle kamera göremeyeceğiniz ve profesyonel bir çalışmanın olduğunu videoyu izlerken hissedeceksiniz ve sadece hissetmekle kalmayıp paylaşacağınızdan da eminiz.
izledikten sonra yorumlarınızı da yazarsanız memnun oluruz. Halkımız her zaman olduğu gibi uzun yazıları okumayı sevmez o yüzden daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.

iyi seyirler.
BLANTERLANDINGv101
Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
Diğer Bilgileriniz
iletişime geç