MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Yüz bakımı, en güzel yüz bakımı nasıl yapılır

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Yüz bakımı, en güzel yüz bakımı nasıl yapılır

19 Aralık 2012 Çarşamba

Yüz bakımı, en güzel yüz bakımı nasıl yapılır


Merhabalar sevgili arkadaşlar;
Sizlere bu konumuzda Yüz bakımı ile ilgili bazı yararlı bilgileri vereceğiz ve bu bilgileri sırasıyla olarak;
Merhabalar sevgili arkadaşlar;
Sizlere bu konumuzda Yüz bakımı ile ilgili bazı yararlı bilgileri vereceğiz ve bu bilgileri sırasıyla olarak;

BAL MASKESİ ile YÜZ BAKIMI
YUMURTA MASKESİ ile YÜZ BAKIMI
BEZELYE MASKESİ ile YÜZ BAKIMI
ÇİLEK MASKESİ ile YÜZ BAKIMI
PATLICAN MASKESİ ile YÜZ BAKIMI
Gibi başlıkları sırasıyla anlatacağız. İnşallah güzel güzel sahip olursunuz sevgili arkadaşlarım.
BAL MASKESİ ile YÜZ BAKIMI  : Civan perçemi çiçeği, saf suda on dakika kaynatıldıktan sonra sıkılarak süzülür. Bir fincan su soğutulur. Elde edilen posa ezildikten sonra,yarım fincan limon suyu,bir çorba kaşığı zeytinyağı,bir tatlı kaşığı bal ve çırpılmış yumurta sarısı ile karıştırılır. Hazırlanan karışıma soğuk civan perçemi suyu ilave edilir. Maske kıvamına gelinceye kadar yulaf unu eklenir.
Sonucu: Yüzdeki çöküntü ve kırışıklıkların giderilmesini önler. Bu maske bir hafta uygulanmalıdır. Yüzde bir saat kalması gereklidir.
YUMURTA MASKESİ ile YÜZ BAKIMI : İki avuç buğday, iki bardak suda ezilir. İki yumurta sarısı ve bir çorba kaşığı badem yağı konulur. Yüze sürülür ve kurumaya başlayınca yıkanır ve gülsuyu sürülür.
Sonucu: Kızıl lekelerin ve sivilcilerin giderilmesini sağlar. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulanır. Bu maske şampuan olarak kullanılabilir, saçların parlamasını sağlar.
BEZELYE MASKESİ ile YÜZ BAKIMI İki su bardağı taze bezelye, ezildikten sonra üzüm pekmezi ile karıştırılır. Yumurta akı ve yarım fincan ayçiçek yağı ilave edilir. Bir miktar un konularak maske kıvamına gelinceye kadar karıştırılır.
Sonucu: Ten dokusu üzerinde parlaklık sağlar, gece yatmadan uygulanmalıdır. Sabah cilt temizlenir.
ÇİLEK MASKESİ ile YÜZ BAKIMI : Bir avuç taze çilek ezilip, yulaf unu ile karıştırılır. Bir adet yumurta sarısı ile iki çorba kaşığı yoğurt çırpılır, krem kıvamına getirilir.
Sonucu: Kuru ciltler için besleyici olan bu maske 20 dakika ciltte kaldıktan sonra ılık su ile yıkanır. Çilek maskesi özellikle gözaltlarındaki kırışıklıkların azalmasında önemli rol oynar.
PATLICAN MASKESİ ile YÜZ BAKIMI : Dilimlenmiş yarım patlıcan iki bardak suda kaynatılır. Hazırlanan karışıma bir diş sarımsak eklenerek lapa haline getirilir. Buna kaymak katılarak krem haline getirilir. Bu karışım iki ay boyunca hergün tekrarlanmalıdır.
Sonucu: Tendeki mikropları arındırmada ve yüze canlı bir görünüm kazandırmada etkindir.
Google arama sonuçları; Cilt Bakımı, Cilt Sağlığı, Saç Bakımı, Saç Uzatma, Güzellik, Vücut Bakımı, Göğüs Bakımı, Suna Duman kaya, Şifalı Bitkiler Estetik, güzel yüz, yüz maskeleme temiz yüz sivilceli yüzlerden kurtulmanın yolları, pürüzsüz yüz, güzel surat, Cilt Lekesi Cilt Lekeleri Evde Güzellik Cilt Maskeleri, 12 yas güzellik bakımı, 18 yaş güzellik bakımı, 18 yaşındakilere güzellik cilt bakim önerileri, 26 yaş bakımı, ağır makyaj nasıl temizlenir, akne, aknelerden kurtulmak, akneleri temizlemek, bakım, bakım öneriler, bakım önerileri, bakım önerisi, bakım sözleşmesi önerileri, bakım ve güzellik önerileri, bakım ve güzellik tavsiyeleri, bebek gibi pürüzsüz bir cilt için, Buğday maskesi hazırlanışı, burçlara göre doğal güzellik öneriler, Yorgun Ciltlere Fasulye Maskesi Kuru Ciltler İçin Bitkisel Kür Tarifi Kuru Cildi Nasıl Yumuşatılırım? Yağlı Ciltler İçin Limon Maskesi Sarkmalara Karşı Yumurta Maskesi Cilt Nemlendirici Maske Yapımı Hassas Ciltlere Muz Maskesi Kırışıklıklara İlaç Kivi Maskesi Kızarıklıklara Çözüm – Ahududu Maskesi Kuru Cilde Marul Maskesi Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Gül Kremi Cilde Parlaklık Veren Bezelye Maskesi Cildine Elma Sirkesi Maskesiyle Güzellik Kat Bal ve Tarçınla Güzelleşin Ender Saraç’tan Kuru Cilt ve Kırışıklık İçin Çilek Maskesi Ebru Şallı’dan Bünyeyi Hızlandıran İçecek Kuru Ciltler İçin Kavun Tülin Şahin’den Çok Özel Güzellik Sırları Yağlı Saçlar İçin Bitkisel Kür Tedavisi 
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç