MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Lazer epilasyon nedir nasıl yapılır

Lazer epilasyon nedir nasıl yapılır lazer epilasyon fiyatları Ne Kadardır

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Lazer epilasyon nedir nasıl yapılır

31 Mart 2013 Pazar

Lazer epilasyon nedir nasıl yapılır lazer epilasyon fiyatları Ne Kadardır

Lazer Epilasyon Nedir?
Lazer epilasyon kalın tüylerin bulunduğu, bacak ,bikini , genital ve kol altı gibi bölgedeki tüyleri ortalama 4- 6 seans ta kalıcı olarak yok etmektedir .epilasyon seansları vakit almaz örneğın kolaltı 2-3 dakikadır bacak ise 1 saat kadardır
Lazer epilasyon kıl sorununa kökten çözümdür 
Özellikle bazı kişilerde bacak ve bikini bölgesinde oluşan batıklardan dolayı sivilce ve iltihap gibi sorunlar oluşur . dolayısyla bu yüzden oluşan izler kıl sorununun ortadan kalkması ile lazer epilasyon sayesinde son bulur.
Lazer epilasyon kalın ,siyah kılların bulunduğu vucut bölgesinde özellikle ALEXANDRİTE cihazı ile etkin ve konforlu bir uygulama sağlanır .iki ayda bir uygulama yapılmaktadır . bir seanstan diğer seansa kadar tüyler çıkmaz .ikinci ayın sonlarına doğru tüyler tekrar azalarak ve incelerek çıkar ve ikinci ayın sonunda tüyler seansa uygun hale gelir.
Lazer epilasyon erkekler içinde büyük konfor oluşturur genel olarak erkekler sırt,omuz, kollar, sakal üstü, kulaklar gibi bölgelerindeki kıllarından cok şikayetcidirler, lazer epilasyon konforlu ve rahat bir çözüm sunar başka yöntemlerle alınması her zaman başka sorunlara sebebiyet vermiştir.
Ağda, cımbız ve ip gibi yöntemler tüylerin artmasına, sertleşmesine batık oluşmasına sebep verebilir.
Epilasyon sayesinde bu sorunlardan tamamen kurtulmak mümkündür. 
Çok yoğun olan Bacak ve göğüs kıllarından tamamen kurtulmak istemeyen erkeklerin sadece azaltmak içinde lazer epilasyon yaptımasıda mümkündür .
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç