AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Lazer epilasyon nedir nasıl yapılır lazer epilasyon fiyatları Ne Kadardır

Posted On 31 Mart 2013 Pazar

lazer epilasyon nedir nasıl yapılır, lazer epilasyon fiyatları, lazer epilasyon ne kadar, lazer epilasyon çeşitleri, lazer epilasyon yaptırdım, lazer epilasyon dalga boyu, tüp bebek nedir, lazer epilasyon tedavisi, Lazer epilasyon nedir nasıl yapılır lazer epilasyon fiyatları Ne Kadardır
Lazer Epilasyon Nedir?
Lazer epilasyon kalın tüylerin bulunduğu, bacak ,bikini , genital ve kol altı gibi bölgedeki tüyleri ortalama 4- 6 seans ta kalıcı olarak yok etmektedir .epilasyon seansları vakit almaz örneğın kolaltı 2-3 dakikadır bacak ise 1 saat kadardır
Lazer epilasyon kıl sorununa kökten çözümdür 
Özellikle bazı kişilerde bacak ve bikini bölgesinde oluşan batıklardan dolayı sivilce ve iltihap gibi sorunlar oluşur . dolayısyla bu yüzden oluşan izler kıl sorununun ortadan kalkması ile lazer epilasyon sayesinde son bulur.
Lazer epilasyon kalın ,siyah kılların bulunduğu vucut bölgesinde özellikle ALEXANDRİTE cihazı ile etkin ve konforlu bir uygulama sağlanır .iki ayda bir uygulama yapılmaktadır . bir seanstan diğer seansa kadar tüyler çıkmaz .ikinci ayın sonlarına doğru tüyler tekrar azalarak ve incelerek çıkar ve ikinci ayın sonunda tüyler seansa uygun hale gelir.

Lazer epilasyon erkekler içinde büyük konfor oluşturur genel olarak erkekler sırt,omuz, kollar, sakal üstü, kulaklar gibi bölgelerindeki kıllarından cok şikayetcidirler, lazer epilasyon konforlu ve rahat bir çözüm sunar başka yöntemlerle alınması her zaman başka sorunlara sebebiyet vermiştir.
Ağda, cımbız ve ip gibi yöntemler tüylerin artmasına, sertleşmesine batık oluşmasına sebep verebilir.
Epilasyon sayesinde bu sorunlardan tamamen kurtulmak mümkündür. 
Çok yoğun olan Bacak ve göğüs kıllarından tamamen kurtulmak istemeyen erkeklerin sadece azaltmak içinde lazer epilasyon yaptımasıda mümkündür .

1 yorum

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019