AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Modataki.com Özel Koleksiyonu Altın kadın bileklikleri Göz Kamaştıryor

Posted On 1 Mayıs 2015 Cuma

Modataki.com Özel Koleksiyonu Altın kadın bileklikleri Göz Kamaştıryor.

Takıların göz kamaştıran seçeneklerine bu sene altın ipli kadın bileklikleri de eklenince ortaya muhteşem görüntüler çıkmaya başladı. Gök kuşağının renkleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan bu kaliteli ve şık bileklikleri eğer isterseniz internet sayfalarından da satın alabilirsiniz. Çok uygun, hatta piyasanın altındaki değerleri ile internetten alacağınız bileklikleriniz en kısa südre adresinize teslim edilecektir, hem de sertifikası ve özel ambalajı içinde. Derinin altın kaplama çelik ile buluşması sonucunda tasarımcılar bu sene bayanların bileklerinin bu şekilde süslenmesine karar vermişler ve çok da iyi etmişler. Hemen her bayan bu bileklikler ile şıklıklarını bütünlüyorlar.

Birden fazlasını bir arada kullanan da var, sadece tekini takarak kendini yenileyen de. Renklerini çok zengin bir yelpazeye yayılmış olması, model seçeneklerinin çokluğu içinde karar vermekte zorlanan bayanlar bazen birkaç tanesini birden satın alıyorlar. Paslanmaz çelik üzerine altın kaplama ile üretilen bu bileklikler bükülmez, oksitlenmez, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Altın kadın bileklikleri her zaman en popüler takılar arasındaki yerlerini korumayı başarmışlardır, ancak bu yıl hepsinden farklı olarak deri de işin içine girmiş ve sezonun modası yaratılmış.

Hepsi de özel üretim el emeği ve göz nuru dökülerek yapılan bu bilekliklerle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz kesin bayanlar. Kıyafetiniz ister spor olsun ister klasik bu bileklikler her kıyafete meydan okuyacak güzellikte. Bazen kalp bazen de minik bir kuş motifi ile can bulan ve çeşitleri gözlerinizi kamaştıracak olan bu bileklikler unutmamalısınız ki sizlere bir tık kadar yakında. Site sayfalarına girin ve görsel şölen havasındaki bilekliklere bir göz atın, en çok hoşunuza gideni de hemen alış veriş sepetinize ekleyin, işte hepsi bu.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019