MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Bülent Ecevit Fethullah Gülen Aşkı

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Bülent Ecevit Fethullah Gülen Aşkı

15 Ekim 2016 Cumartesi
Bülent Ecevit Fethullah Gülen Aşkı, FETÖ Ecevit, Fetö Ecevit ile Neler yaşadı, Fethullah Gülen Yurtdışına Nasıl Çıktı, Fetö PKK ilişkisi
Hatırlayalım; 15 Şubat 1999 Abdullah Öcalan Türkiye’ye getiriliyor
AB üyeliği safsatası ile "asılmamak şartı" ön koşul tutuluyor kaşla göz arası idam kaldırılıyor, tabii o zaman ki CHP, MHP, ANAP ve Fazilet partisine yerleştirilen tuzluklar da oy veriyor idamın kaldırılmasına!
Aradan bir ay geçiyor 22 Mart 1999 Fethullah Gülen ABD’ye gidiyor, 4 gün sonra yani 26 Mart 1999 Recep Tayyip Erdoğan Pınarhisar cezaevine giriyor.
Bu kadar tesadüfün üst üste gelmesi mümkün mü? 
Öcalan'ın ABD tarafından Türkiye’ye verilmesini Bülent Ecevit “Öcalan'ı neden verdiler anlamadım” demişti ama Öcalan'ın ülkeye getirilmesi Bülent Ecevit’e seçim kazandırıp başbakan yapıyor!
Öcalan’ı Kenya’dan alıp Ecevit’e teslim eden ABD bunun karşılığında Gülen’i istiyor. Öcalan'ın teslim edilmesinden yaklaşık bir ay sonra Gülen'in ABD ye gitmesi sağlanıyor. Gülen’in neden başka bir ülke değil de ABD yi tercih ettiği üzerinde dikkatlice düşünmek gerekiyor.

Dışarıda çeşitli hesaplar yapıp içeride pazarlanan senaryolara dikkat edin. Türkiye'nin her şeye rağmen bildiğini okuması Batı başkentlerinin uykusunu kaçırıyor, AB ye almamakla tehdit ediyorlar hani "para vermeyiz" tehditleri boş, zaten AB ülkelerinin ekonomileri hızla çöküyor. IMF finansman sıkıntısı yaşıyor. Halen Avrupa Birliği nüfusunun yüzde 15 i yoksulluk düzeyinde yaşamaktadır. Bu nüfusun en önemli gelir kaynaklarından biri sosyal transferlerdir, çünkü yaşlı nüfusu hızla artıyor. Almanya, Fransa, Finlandiya, İspanya'da da durum hiç iç açıcı değil. 
Maastricht Kriterleri de üye ülkeler tarafından tamamen gerçekleştirilememektedir, özellikle bütçe açıkları büyüme eğilimi göstermektedir. Bu durum devam ettikçe Orta doğu'ya sahiplenen Türkiye’ye yönelik müttefik saldırıları devam edecektir.
Türkiye ve dünyaya bakışınızı değiştirin, ezberleri pazarlamayı bırakın. Türkiye çok büyük bir mücadeleye girişmiştir, yüz yıldır ellerinde olan Türkiyeyi geri alıyoruz, elbette Türkiye üzerindeki oyunlar daha da artacak... Sabotajlar, suikastlar, yakarak yıkarak, PKK'nın ayak oyunları da bastonları!
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
 1. Ankara Ofis
  Adres : Sheraton Business Centre
  Noktalı Sokak Kavaklıdere
  06700 Çankaya ANKARA


  İzmir Ofis
  Adres : Sevil 1 İş Merkezi 1476/1 Sokak
  No:7 Kat:1 Daire:102 Alsancak İZMİR

  İstanbul Ofis
  Adres : Profılo AVM Cemal Sahir Sk.
  No:33 Kat: 2 Ofıs No: 233
  Mecidiyeköy Şişli İSTANBUL

  Gaziantep Ofis
  Adres : Değirmiçem Mh. Hüseyin İncioğlu Cd.
  No: 34/A Şehitkamil GAZİANTEP

  Türkiye : 0090 (0) 850 455 5505
  İngiltere : 0044 (0) 208 882 8175

  YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç