MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü , Kadın, Kadına Şiddet, Kadınların dramı, Kızlara ka…

Ak Blog SEO
4349759590016280108

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

10 Mart 2017 Cuma
8 MART; Bize Ait Bir Katliam Değildir. Bu Bir BATILI KATLİAMDIR:  1. 8 Mart 1857 tarihinde ABD'nin Newyork kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı.
  2. Ancak polisin işçilere saldırması ve işçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda 120 kadın işçi can verdi.
  3. 8 Mart bundan dolayı da kutlanmaya devam ediliyor. Halbuki bu, ABD ve BATI'nın Ayıbıdır. Bunu her sene sanki bizim ayıbımız imiş gibi kutlama, tuhaf olmak bir yana ABD ve BATI'nın suçuna gönüllü ortak olmaktır.
  4. Bizim tarihimizde böyle kadın katliamları olmamıştır. Bu nedenle 8 Mart Kadın Katliamına ortak olmak gönüllü olarak başkalarının işlediği suç üstlenmektir ve bir aşağılık kompleksinin açık bir yansımasıdır.
  5. Durduk yerde biz işlemediğimiz halde sırf BATI'da olduğu için onların katliamlarına da ortak olmak ne zavallı bir durumdur.
  6. "İslam Dünyasında olsaydı vahşetin yıl dönümü olarak kutlanırdı. Batı'da olmasına ve Katliam Olmasına Rağmen Kimse Bu Katliamdan BAHSETMEMEKTEDİR."
  7. Asıl Anma, kadınların katliama ve tacize uğradığı yine Batının yaptığı 11 Temmuz Srebrenitsa Soykırımı, baştan sona Başörtülü kadınların mağdur edildiği 28 Şubatta olmalıydı. İşte bu tarihlerde 8 Mart'ta ABD'dekilerin yan ısıra sadece dinini yaşamak isteyen kadınlar mağdur edildi.


Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç