MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Kavurmacı nerede

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Kavurmacı nerede

25 Mayıs 2017 Perşembe

Kavurmacı nerede?

Kavurmacı nerede? Yurt dışında mı Türkiye'de mi? İşte yanıtı
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın tahliyesine ilişkin tartışmaların ardından, özel bir hastaneden alınan raporla şartlı tahliye edilen Kavurmacı'nın yurt dışına çıktığı iddia edilmişti.

KAVURMACI NEREDE?

Hürriyet'in Kanal D habere dayandırdığı haberine göre, Ömer Faruk Kavurmacı Florya'da bulunuyor.
Haberde, Kavurmacı'nın her pazar günü de Şenlikköy karakoluna gidip imza verdiği belirtildi.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN 'KAVURMACI' SORUSUNA YANIT: KİMSENİN HADDİNE DEĞİL
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  
Erdoğan, dün, NATO Zirvesi'ne katılmak üzere Brüksel'e gitmeden önce havalimanında yaptığı açıklamada, Kavurmacı'ya ilişkin tartışmalara değindi.

FETÖ soruşturması kapsamında tutuklu yargılanan Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın, sağlık sebebiyle denetimli serbestlik şartıyla tahliye edilmesine yönelik soruyu yanıtlayan Erdoğan, "Yargı denetimli serbestlik kararı vermiş, bunun beraatına karar vermemiş. Yargılama süreci devam ediyor. Dolayısıyla bu yargıyla ilgili bir sorun. Bunu kalkıp da şu anda siyasi partinin içerisinde herhangi bir konumu yeri olmadığı halde bu şekilde, AK Parti’ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddine değil" dedi.

"ÖNCE BUNLAR KENDİ İÇLERİNDEKİ İŞLERİYLE UĞRAŞSINLAR"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri şöyle devam etti:

"Siyasette bu temizliğin yapılmadığını iddia eden bunu somut olarak ortaya koyması gerekir. Kimse bu söyle. Kalkıp İBB Başkanı’nın damadını söylüyorsunuz, tamam bu konu yargıyla alakalı bir konu. Yargı denetimli

serbestlik kararı vermiş, bunun beraatına karar vermemiş. Yargılama süreci devam ediyor. Dolayısıyla bu yargıyla ilgili bir sorun. Bunu kalkıp da şu anda siyasi partinin içerisinde herhangi bir konumu yeri olmadığı halde bu şekilde, AK Parti’ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddine değil. Önce bunlar kendi içlerindeki işleriyle uğraşsınlar, onları temizlesinler."

Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç