11 Mayıs 2017 Perşembe

Mayıs Borsasında Rekor

Mayıs Borsa

2017 Mayıs Borsasında Rekor

Borsa uçuşa geçti. Sürekli yükelen ivmesiyle rekor üstüne rekor kıran borsa son duruma baktığımız tüm zamanların en yüksek tarihi rekoru kırmanın yolunda ilerlemeye devam ediyor.
Ülkemizin ekonomisine baktığımız da her türlü terör faaliyetlerine rağmen, PKK YPG DAEŞ ve özellikle FETO kumpaslarına rağmen olumlu yönde ilerleme sağlıyor.

AA Haberin den özetle:

Küresel piyasaların tarihinde, bilanço fiyatlamalarının tamamlanması ve yaz tatilindeki durgunluk öncesinde yatırımcıların satış fırsatı olarak kullandığı mayıs ayı için uzun yıllardır "mayısta sat ve git" deyişi kullanılıyor. Gelişmiş ülke borsalarında özellikle 2008 krizinin ardından görülen diplerden başlayan yükseliş trendi, piyasalarda artan işlem hacimleri ve küreselleşmedeki artış nedeniyle son yıllarda etkisinin azaldığı görülen mayıs ayı satışlarının, Borsa İstanbul'da da şimdilik alımlarla karşılandığı görülüyor.
Sponsor Bağlantılar - Reklam
Online Toptan ithalat ürünleri satışları - Çin ithalat - ithalat yapmak - Uygun ithalat Ürünleri Fiyatları Malları Kumaşları Tekstil, Çin Tekstil ithalatı, Kumaş ithalatı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Ziyaretçi Sayısı