AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Şerefsiz Esed'in sinsi Türkiye planı

Posted On 8 Mayıs 2017 Pazartesi

Şerefsiz Esed'in sinsi Türkiye planı
Beşar Esed'in sinsi Türkiye planı!
Beşar Esed'in, terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı YPG ile iş birliği yapıp Türkiye'nin önüne set çekerek sınırı ele geçirmeye çalıştığı iddia edildi.
Suriye'de Beşar Esed rejimine karşı mücadele eden en büyük silahlı muhalif grup olan Ahraru'ş Şam'ın lideri Ebu Ammar, Beşar Esed rejimi ve müttefiklerinin Suriye'de terör örgütü PKK'nın YPG uzantısını destekleyerek Türkiye ile Suriye halkı arasındaki sınırı ele geçirmek istediğini iddia etti.
Ammar, Esed rejiminin, Rusya ve diğer müttefiklerle birlikte PKK teröristlerinin nüfuzunu arttırdığına işaret ederek, "Esed böylece, halkımızın yanında duran kardeş komşumuz Türkiye ile aramızdaki sınırı ele geçirmek istiyor" dedi.

Türkiye'nin Suriye'ye katkısını hiç kimsenin inkar edemeyeceğini söyleyen Ammar, "Bunu sadece nankör olan inkar eder. Hem yakındakiler hem de uzaktakiler Suriye'yi yalnız bıraktığında, Türkiye Suriye'ye sahip çıkarak yanında durmaya devam etti" diye konuştu.


Sponsor Bağlantılar - Reklam
Online Toptan ithalat ürünleri satışları - Çin ithalat - ithalat yapmak - Uygun ithalat Ürünleri Fiyatları Malları Kumaşları Tekstil, Çin Tekstil ithalatı, Kumaş ithalatı

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019