13 Haziran 2017 Salı

Internet Üzerinden Satış Yapmak

Internet Üzerinden Satış Yapmak

Internet Üzerinden Satış Nasıl Yapılır.

Örnek bir iş teklifi, internet üzerinden satış yazısı:
Sizlere bu konuda farklı bir konuşma yada iş hayatı üzerinden yazışma veya bilgi verme amaçlı olarak gerçek kişiler arasından geçen bir konuşmaya değinecek olursak.
Istanbul dayız. Benim web sitem var. Google'da Ithal çin kumaş araması yapıldığında ilk sırada yım. Bana müşteri internet üzerinden geliyor. Gelen müşteriler kumaş ister genelde. Istedikleri kumaşın örnek numunelerini alarak ilgili firmalar ile görüşüp fiyat alıyorum hepsinden ve en uygun fiyatı veren firmanın fiyati üzerine cüzi bir rakam kârı koyarak kumaş isteyen firma/kişi ye veriyorum. Tamam dediği zaman satışı yapıyorum. Çok kazanmıyorum. Ayda 1500-2000 TL arası kazanıyorum. Ayrıca zaten bir firmada çalışıyorum. Web sitem: ithalat.gen.tr Müşteriler internet üzerinden ulaşıyorlar bana.
Penye ile ilgili de satış yapılabilir. Sizdeki ürünlerin fotoğraflarını alıp web siteye koyarak müşteri gelmesi durumunda uygun fiyat ve kalite olduktan sonra müşterilerin siparişi geçilir. Internet üzerinden reklamcılık üzerine bilgim fena sayılmaz. Daha önce kömür satışıyla ilgileniyordum. Ayrıca PlyWood denilen kontraplak ürün satışıyla da ilgileniyorum halâ. Sadece tekstil üzerine çalışmalarım sınırlı değildir. Eğer düşünceniz varsa Ali bey ortaklaşa bir konu üzerine muhakeme yaparak konuşmanın seyrine göre bir mutabakata varabiliriz bu konuda. Söylediğim gibi bana müşteri internet üzerinden gelmektedir. Benden misal 100 kişi kumaş ister ama isteyen ciddi alıcı anlamda 1 yada 2 kişidir.
---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Ziyaretçi Sayısı