MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

15 Temmuz Şehitler Köprüsü

Ak Blog SEO
4349759590016280108

15 Temmuz Şehitler Köprüsü

31 Temmuz 2017 Pazartesi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü

Mükemmel bir yazı.
Boğaziçi Köprüsü, #15Temmuz’da FETÖ'ye karşı ilk şehitlerimizi verdiğimiz yerlerden biridir.
Afişi savunan yok ama o gün köprü de sizler olsaydınız veya orada şehit edilenlerden biri Anne, Baba, Kardeş, Eş veya Çocuklarınız dan biri olsaydı şuan ki söylemlerinizden farklı bir şekilde yazabilirdiniz.
Darbe olduğunu öğrendiği andan itibaren oyuna geldiğini anlayan erlerimiz silahlarını bırakarak halkımızın yanında yer aldıklarını görmüşsünüzdür ama sabah 6 ya kadar direnen veya hain bir kalkış içerisinde olduğunu bildiği halde komutanına sıkmayıp köprü de halkına (kardeşine, abisine, ablasına, anne ve babasına veya kendi öz halkına) ateş edenler, tank ile toma yı yerle bir edenler haindir. 
Mermiler bitince, mühimmat bitince, halkın kinini sinirini, gözlerinde ki  intikam atesi görünce ve darbeye asla izin vermez bu halk, asla boyun eğmez bu halk ve gerçek devrimi yapan (darbe esnasında sahneye çıkan halk) halka boyun eğdiremeyeceğini anladıktan sonra teslim olmak. Seni bitirirler. Seni öldürürler.  Sen kimsin ki hain komutanına değil de sabaha kadar halkına kurşun sıkacaksın.
Teslim olacaksan ilk andan itibaren teslim ol.
Sıkacaksan kurşunu ailene değil hain komutanlarına sıkman gerekirdi.
Köprü de yakınınız, dostunuz kardeşiniz aileniz orada tam alnının ortasında kurşunu yeseydi, tank ile ezilerek param parça edilseydi işte o zaman nedemek istediğimi anlardınız. 
Afişler deki kişiler haindir.
Asker dayak yemiş. Yesin kardeşim. Asker de iken komutanlarından dayak yiyenler normal karşılıyor da kendi halkına hunharca, zalimce savaş ilan edeni dövmek çok çok olağan  karşılanmalı. Yedikleri dayağa şükür etsinler. 
Askerdir hata yapmıştır olabilir. Korkmuş olabilir ama oradaki halkın üzerine ateş edersen halkın yaptıkları da normaldir. 
Afişleri bende savunmam ama afişteki askerler haindir. Kabul edin yada etmeyin.

---
Sponsor Bağlantılar
Istanbul ithalat - ithal Çin ürünleri
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç