MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Kadim Hatıralar Kitabı Hakkında

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Kadim Hatıralar Kitabı Hakkında

16 Ağustos 2017 Çarşamba

Kadim Hatıralar Kitabı Hakkında

Nurhan Cihan, Eğitmen Nurhan Cihan, Kadim Hatıraları Yazarı, Kadim Hatıralar Özeti, Kadim Hatıralar Yazarı Nurhan Cihan, Bağcılar, Bağcılar Nurhan Cihan, Koordinatör Nurhan Cihan,
Merhabalar arkadaşlar,
Sizlere geçenler de almış olduğum kitap hakkında bilgi vermek istiyorum. Hikayeler tarzında ve okuyucuları sıkmadan tadında bırakacak şekilde yazılan bu kitabı (Kadim Hatıralar) herkesin muhakkak alması, okuması ve önermesi gerektiğini düşünüyorum. Okuduğunuz da kimi zaman duygusal moda girip hüzünlenirken kimi zaman da okuyucusunu mutlu eden komik, düşündürücü ve eğitici tarzda yazılmış bir yazı dizisi diyebiliriz.
Özellikle tarihimizi, padişahlarımızı, büyük devlet adamlarımızı, özlü sözleri, az cümle ile söylenmek veya verilmek istenilen mesajın aslında kitaba sığmayacak kadar bilgi içerikli mesajlar veren bu kitabı gerçek anlam da çok çok beğendiğimi dile getirebilirim.
Kitabın yazarı Nurhan Cihan Hocama ne kadar teşekkür etsek azdır gerçekten de. Ailecek okunması gereken, kahve-çay eşliğinde veya sohbet eşliğinde kasmadan, kasılmadan, sıkılmadan, kitap içeriğin sunumu muhteşem bir biçimde sunulmuş bizlere bu eğitici kitap. Zaten Nurhan hocamızın da eğitici/eğitmen/eğitim koordinasyonun içerisinde yer alması, yazılarında da kendini en iyi şekilde ifade edebilmiş biçimde olan kitabı alıp okumanız inanın zaman kaybı düşüncesi içerisinde iseniz, okuduktan sonra arkadaşlarınıza tavsiyede de bulunabileceğiniz kitap olacaktır.
Okuyun ve o zaman ne demek istediğimi okuduktan sonra çok daha güzel anlayacaksınız. Anlatılmaz yaşanır misali...
Kalemine sağlık Nurhan Hocamızın.
Kitap: Kadim Hatıralar

Kitap Satışı ve Yazarı Hakkında Bilgi
Kitabın online satışı linki: http://www.kitapkutusu.com/Kadim-Hatiralar,PR-722777.htmlYazarımız Nurhan Cihan'ın twitter hesabı: https://twitter.com/nurhan_cihan
Kitap ile ilgili görsel medya tanıtım: https://twitter.com/nurhan_cihan/status/882634681086357504
Kitap Hakkında Bilgi
Nurhan Cihan
İstanbul / 07.2017
192 s. ; 14x21 sm. / Karton kapak; 2. hamur ithal
9789756636619
Liste Fiyatı :17 TL 
Deneme/ Edebiyat
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç