MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Google Sitenizi indexlesin

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Google Sitenizi indexlesin

18 Eylül 2017 Pazartesi

Google Sitenizi indexlesin

GOOGLE SİTENİZİ 24 SAATTE INDEXLESIN.

Evet sizler ile gerçekten denenmiş sağlam bir sır paylaşacağım. Bu sır SEO MADE EASY adlı elektronik kitaptan alınmıştır. Sizlere daha önce Google'ın nasıl indexlediğini anlatmıştık. Şimdi ufak bir dönüş yapalım o konuya ve indexleme neydi onu bir hatırlayalım.
SEO, SEO Yöntemleri, Google SEO, SEO Öğrenmek, SEO NEdir, SEO Sıralama Yapmak, Web sitelere SEO Yapmak, Google Sıralama Yapmak, SEO Püf Noktaları
Google'a giriyoruz ve arama kutucuğuna kendi sitemizin linkini yazıyoruz. 
İkinci resimde sonuçları daha net görebiliyoruz sanırım. Şimdi indexlenmenin ne olduğunu artık tamamı ile biliyoruz. Gelelim ufak sırrımıza.
Yeni bir site açtık ve bunu ilk önce Google'a kayıt ediyoruz:

http://www.google.com/addurl.html
sanırım adres pek yabancı gelmedi. Sitemizi kayıt ediyoruz ve bekliyoruz peki ne kadar. Yaklaşık 6 hafta belki en iyi ihtimalle 4 hafta. Peki daha erken çıkmanın bir yolu yok mu? Tabi ki var. Bu başlığı bunun için açtık zaten. Size tam bir gün içerisinde Google tarafından indexlenmeyi vaat ediyoruz. Gelelim yönteme.
Öncelikle anahtar kelimelerimizi hatırlıyor muyuz? Evet ben örnek olarak “yumurta” kelimesini seçtim.
Google'a giriyoruz ve anahtar kelimemizi yani yumurta kelimesini arıyoruz. En yüksek pr değerine sahip siteleri seçiyoruz. Zaten en iyiler her zaman en tepede oldukları için zorlanmayacaksınız. Hedef pagerank değerimiz en az 5 olmalı. Pr5 ve üzeri siteleri buluyoruz ve onlara link değişimi yapmak istediğimize dair sağlam bir mail yolluyoruz. Eğer profesyonelce yapılabilirse sonuç alma ihtimaliniz var. Eğer bu şekilde 1 adet pr5 back-link alabilirseniz siteniz 3 günden az bir zamanda indexlenir. Eğer pr6 değerinde bir back-link elde ederseniz siteniz 24 saatten az bir sürede indexlenir. Pr5 değerinde 6 adet back-link alırsanız yine 24 saatten az bir sürede indexlenirseniz...
Burada bir tavsiyem pr değeri yüksek bazı siteler belirli bir ücret karşılığı sizlere link vermektedir. Mesela pr7 değerindeki bir siteden aylık 150$ karşılığında link alabilirsiniz. Zaten bir aylık yeter bile. Çünkü o ayın sonun siteniz çoktan indexlenmiş olacak.
Örnek resim. Siteniz kayıt edilirse Google de şu şekilde görüntüsü ortaya çıkacaktır.

Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç