MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Site Dışı SEO Yöntemleri

Site Dışı SEO Yöntemleri

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Site Dışı SEO Yöntemleri

6 Ekim 2017 Cuma

Site Dışı SEO Yöntemleri

Wordpress Site Dışı SEO. Site Dışı SEO Kriterleri Nelerdir?

Sizlere bu konumuzda anlayabileceğiniz cümleler ile Site Dışı SEO nedir konusuna değineceğiz. 
SEO, SEO Yöntemleri, Google SEO, SEO Öğrenmek, SEO NEdir, SEO Sıralama Yapmak, Web sitelere SEO Yapmak, Google Sıralama Yapmak, SEO Püf NoktalarıKonuya başlangıç yapmadan önce site içi seo ayarlarını tamamlamış olmanız gerekir. Sırasıyla konuya bakmanız da yarar olacaktır size. Site içi SEO Nedir konusuna göz atabilirsiniz. Arkadaşlar SEO üzerinden kazanç sağlamak istiyorsanız veya sitelerinizi Google arama sonuçlarında ilk sayfaya sokmak istiyorsanız anlattığımız konular kesinlikle sizlere yetecektir.  Konu başlıklarımızın yanı sıra konu içerikleri herkesin anlayacağı dilden yazmaya çalıştık. 

Site Dışı SEO Kriterleri - Site Dışı SEO Kriterleri Nelerdir?

Sitenizi açtınız diyelim ve sonraki süreçte yapmanız gerekenleri konu konu anlatarak şuan ki aşama da yapmanız gereken ise Site dışı SEO ayarlarını yapabilmektir.  Adından da anlaşılacağı üzre sitenizden bağımsız bir şekilde yani bağıntılı olmadan çalışmalarınızı yapmanız gerekir. SEO sektörüne baktığınızda rakip sitelerin piyasa da sizleri geçmek için bir çok çalışmalar yaptığını göreceksiniz. 
Backlink Stratejiler:
Site Dışı SEO Yöntemlerinin başında backlinkler gelmektedir. 
Backlink sektörü farklı şekilde çalışmaktadır. 
Birincisi ücret karşılığında linkler eklemeniz ile olacaktır. (Çapraz backlinklere dikkat ediniz. Çapraz backlink konusu sitemizde anlatılmıştır.)
ikincisi ise yoruma açık olan siteler de yorum yapmanız sizlere avantaj sağlayacaktır. Sürekli yorum yapmaya çalışmanız. Zarar görebilirsiniz.
Örneğin sitenizin içeriği SEO olsun. SEO ile ilgili siteler de yorum yapmanız backlinkinizin kalitesini hem yükseltir hemde bağıntılı bir şekilde aynı içerik siteler den aldığınız backlinkinizin sitenize SEO sal anlamda pozitif bir ivme ile yükselişe geçmenize artı yönden katkısı olacaktır.
Üçüncüsü ise backlink kazanmanın farklı bir yolu da sitenizin içeriğiyle ilgili başka sitelere cüzi bir ücret ile veya rica karşılığında makale yazarak yani sitenizi tanıtan makaleler olacak şekilde diğer sitelere konu ekletmenizdir. (Çok büyük etkisi vardır.)
Backlink stratejilerinizi geliştirebilirsiniz. Örneğin: sosyal medyalarda facebook, instagram, linked.in gibi..
Rakiplerinizin backlinklerinizi analiz edebilirsiniz ve sitenizin içeriğiyle aynı olan sitelerin backlinklerine bakarak sizlerde backlink elde edebilirsiniz.

Makale editörlerimiz tarafından yazılmıştır.
----
Akblog.NET
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç