27 Kasım 2017 Pazartesi

Toptan Kuruyemiş Fiyatları

Toptan Kuruyemiş Fiyatları

Konuyla ilgili bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
Kuruyemiş, Kuruyemiş fiyatları Satışları, Kuruyemiş Fiyatı Satışı, Toptan Kuruyemiş Fiyatları Satışları, Perakende Kuruyemiş Satışları Fiyatları, Kurumeyve ne kadar

Toptan Kuruyemiş Fiyatları Satışları

Kuru yemiş Satışları yapan bir firmayı tanıtmak istiyoruz siz değerli kuruyemiş satıcılarına.
Siteyi ziyaret ettiğinizde kuruyemiş ürünlerinin yerli kuruyemiş ve ithal kuruyemiş olarak iki farklı şekilde satıldığını ve tüketici olarak almak veya alıp satmak isteyen satıcılar için hazır stok desteklerini göreceksiniz.
Şirketin merkezi Adapazarı/Sakarya'dır.
Satılan ürünlerin birinci elden yani direk Kuruyemiş bahçelerimizden sizlere satışını yapmaktadır. Kuruyemiş ürünlerinin yanı sıra kuru gıda ve kuru meyve satışlarını da yaptığını görebilirsiniz.
Kuruyemiş ürünlerinin fiyatlarımı maliyeti sizler için en uygun halde olduğuna şirket ileiletişime geçerek bunun farkına varacaksınız. Size fiyat konusunda garanti vermektedirler.
Sonsuz stok desteği vererek toptan kuruyemiş almanız durumunda fiyatları sizlere daha uyguna gelecektir.
Hem toptan hemde perakende satışları vardır.
Türkiye’nin her bölgesine, şehirlerine, ilçe ve köylerine kadar hem perakende kuruyemiş hemde toptan kuru yemiş satışlarımız mevcuttur.
Toptan olarak satışını yaptığımız bazı kuruyemiş, kuru meyve ve kuru gıda ürünleri sıralayacak olursak; Kuru kayısı, Kuru incir, Hurma, Fındık, Fıstık, kuru üzüm, kaju, badem vs… Gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürünlerin satışını yapıyoruz.
Online Satış Operasyon Birimi | Hilmi Karasakal – kuru-yemis.com


----
Akblog.NET

2 yorum:

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Ziyaretçi Sayısı