AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kanserin Anatomisi

Posted On 9 Temmuz 2018 Pazartesi

Kanserin Anatomisi

Bugün sizlere içinde bulunduğum durum ile ilgili olarak bilgiler vermeye çalışacağım.
Hastanedeyim bazen Şişli Etfal ve bazende Etfal'in ek binası olan ve yeri Bomonti'de yer alan bir yerdeyim.
2016 yılından itibaren kanser hastalığı ile ilgili olarak yaşam savaşı veriyorum ve bununla ilgili olarak özellikleri 2018 yılında çok ağır vak'alar veya sizlerin deyimi ile  travmalar yaşadığım oluyor.
Her ne kadar kanser hastası olsam da hayata tutunma çabası adı altında sürekli kafamı başka başka şeylerle meşgule almaya çalışıyorum ve bununla ilgili olarak yine her ne kadar beynimi farklı yere monitörize etme çalışsam da gerçekten de psikolojik olarak bunalımda oluyorum sürekli. Sabahları uyanmak çok zor oluyor, çünkü her gece istisnasız en az belki de abarttığımı düşünüyor olabilirsiniz 50 defa ya yakın uyanıp uyanıp duruyorum ve uyku düzeni adı altında hiç ama hiç iyi hissetmiyorum kendimi. Bu yüzden işe gecikmeler olsun veya hastane randevularına yetişmek için saatine riayet edememek olsun veya arkadaşlarla görüşmeleri de dahil edecek olursam gerçekten de sıkıntılı bir süreç yaşadığımı sizlere açık bir şekilde ifade edebilirim. Yine de tüm bu hastalıklara karşılık yukarıda söylediğim gibi daha farklı düşüncelere yoğunlaştırmaya ve yine bununla ilgili olarak yapmak istediğin işlerle ilgili farklı projelerin yanı sıra çeşit çeşit hizmet sektörü özellikle SEM veya SEO dediğimiz yazılım dünyasında sürekli uğraştığım ciddi işler içerisindeyim.
Neden böyle bir yazıyı yazdığımı bilmiyorum belki de sizleri okuduğunuzda her bir cümlenin Bir önceki ile bağlantısız yani alakasız olduğu düşüncesine varabilirsiniz Çünkü şuan okumuş olduğunuz bu yazıyla ilgili olarak gerçekten de neynimin lobları çalışmadığını düşünüyorum o yüzden alakasız ve devrik olarak kurduğum cümleler olabilir.
Son olarak Kanser Belirtileri ile ilgili herşey bir süprizden ibaret.
--
Akblog.NET

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019