14 Nisan 2019 Pazar

Nasıl Zengin Olursunuz (Garanti)

Nasıl Zengin Olursunuz (Garanti)

Nasıl Zengin Olursunuz (Garanti)
Nasıl Zengin Olursunuz?
Farklı bir konu ile sizlerle baş başayız. Bugün ki konumuz da sizere "Nasıl Zengin Oluruz" sorusuna cevap vereceğiz. Konuyu okuyunca bizlere teşekkür etmenizi de bekleriz. Hepimiz zenginliği istemişizdir. Kimimiz Allah'tan bunu isterken kimimiz de çok çalışarak zenginleşebileceğini düşünmüştür. Bir arabamızın olması, güzel bir evimizin veya Yalı'mızın olması, villa tarzı evlere sahip olma düşünceler içerisinde olmamız yada zengin olduğumuzda herşeyin güzel olacağı düşüncesinde olmuşuzdur hep. Normal bir düşünce olduğunu belirterek, özendiğimiz hayatlara imrendiğimiz içindir böylesi düşünceler içinde olmamız.  Konuyu uzatmadan sizlere zenginliğin püf noktasını vereceğiz ve bu konu sadece bekar kız veya erkekleri ilgilendirecektir. Evliler bu konuda şansını kaybetmiş durumdalar. Üzülerek belirtiyoruz bunu.

Zengin Olmanın En Garanti Yolu Nedir?

 

İnsan üç durumda zengin olabilir. Ya kaderiniz de olacak ya da pederinizde yani babanızda. Tabi bunlar irademiz dışında olan varyasyonlardır ve üzülmeyin kaderimizde zenginlik yok diye veya babanızın mal varlığı yok diye. Ve zenginliğin bir başka yoluda elbette vardır. Bizim elimizde olan şeydir ve bu son şansınız. O da kayın peder. Evli değilseniz üçüncü seçenekle zengin olabilirsiniz. Yoksa şansınız ilk iki duruma yani kadere kalmıştır. 

Konuya ek;
Bu yazıyı yazan biri olarak eklemek istediğim bir hususa değinmek istiyorum. Yaklaşık 2 yıldan fazla bir zaman dilimi boyunca ağır bir hastalık ile yaşam savaşı veren biriyim ve zenginliğin ne olduğunu söylerseniz öncelike sağlık derim size ve bir ikincisi olarak huzurlu bir yaşam diye belirtebilirim. Eviniz de huzurunuzun olması ve buna ek olarak sağlıklı olarak hayatınızı idame edebilmeniz... Bundan ötesi zenginliğin olmayacağını düşünüyorum.  (akblog.net)

Maddi anlamda zenginlik düşüncesinde olmanız, sadece sekülerizm yani dünyevi ve ek olarak materyalist bir düşünceden öteye gidemeyen bir yapı içerisinde olanların düşünceleridir.

Yazımı kaynak göstermeden çalanın dili LAL olsun İnşaalah. Amin.
--
---
Akblog.NET

2 yorum:

  1. zengin olacağım ben16 Nisan 2019 21:03

    mantıklı bir yazı sonuna kadar katılıyorum :)))
    Abi senin kafandan istiyiorum beeen

    YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Ziyaretçi Sayısı