MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Notre Dame Katedrali Yangını Kim Çıkardı

Notre Dame Katedrali Yangını Kim Çıkardı

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Notre Dame Katedrali Yangını Kim Çıkardı

16 Nisan 2019 Salı

Notre Dame Katedrali Yangını Kim Çıkardı

Notre Dame Katedrali Yangını Kim Çıkardı
Notre Dame Katedrali
Evet cevap verelim ve herkesin merak ettiği acaba Fransa'nın Paris Şehrindeki Notre Dame Katedrali Yangını Kim Çıkardı sorusunun cevabı merak etmiyor değilsiniz.
Biraz tarihin arka sayfalarını karıştıralım.  Yüz yıllar önce Notre Dame Katedralini koruyan bir grup Hristiyan aleminin liderleri olan ve Notre Dame Katedralinin başındaki Papaya bağlılık yemini ederler. Gel zaman git zaman derken bağlılık yemini eden bu grup namı diğer Tapınak Şövalyelerinin sayısı artar ve zamanla inanılmaz derecede güçleneceklerdir. Katedrale gelen paranın kaymağını haliylen bu tapınak şövalyeleri yiyecektir. Tabi ki bu Hristiyan Aleminin Merkezi olan Vatikan için kötü bir durum olacaktır ve bununla ilgili olarak Hristiyan alemi toplanıp bir karar almak isteyeceklerdir. Bu karar ise Tapınak şövalyelerine bir son vermek olacak. Aksi takdirde yılanın başını şimdi ezemez isek, ileride hepimize sokarlar bunlar diye karar alacaklar. Bu karara göre tapınak şövalyelerinin hepsini öldürmek ve sonrasında paranın kaymağını bundan sonra Papalara yemek nasip olacak gibi bir neticeye varıyorlar. Oy birliği ile anlaşıyorlar. Oylamaya katılan 8520 papanın hepside firesiz olarak şövalyeleri yok etme konusunda hem fikir olacaklar.
Plana sadık kalan Vatikanın heyeti kendi şövalye ordusu ile bir gece ansızın Notre Dame Katedrali koruyan tapınak şövaylerine saldırırlar ve plan işlendiği gibi yoluna koyulur ama Notre Dame Katedralinin tapınak şövalyelerinden bazıları kurtulur. (Sorun burada işte. Yılanın başını ezemediler tam olarak).
İntikam hırsıyla yüz yıllar boyu sürekli zarar vermeye çalışan bu eski tapınak fedaileri her defasında başarısız olacaktır ama bu son yangın ile emellerine ulaşmış oldular. Tüm dünyada yankı uyandıran bir yangına şahit olduğumuz gibi.
Özetle: Notre Dame Katedralindeki yangını çıkaranlar eski Tapınak Şövalyeleridir. Ayıp be. Yakışır mı mabede saldırmak. Neyse aralarındaki çekişmeye birşey diyemiyorum yoksa bana da saldıracaklar bu Tapınak Şövalyeleri.  (akblog.net)
Hepiniz gelin saldırın. Bekliyorum sizi. 
Kapım numaramız dokuz. Gelsenizde evde yokuz.
Sahilde kahve içip martılarla deniz dalgaları arasındaki kavgayı izliyor olacağım.
Bekliyorum sizi.

Bu bir uydurma hikayem. İnanmayın şinasiler.

Yazımı kaynak göstermeden çalanın dili LAL olsun İnşaalah. Amin.--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
 1. Gül gül öldüm valla16 Nisan 2019 17:34

  Ne pis bi hayal gücün var senin böyle
  Sen adresi ver ben seni korurum :)))))))))))))

  YanıtlayınSil
 2. Şinasiyi bile yazarken rastgele yazmadığın ne kadarda belli oluyor ��

  YanıtlayınSil
 3. Ayhhh sonu beni bitirdi ya

  YanıtlayınSil
 4. Yangınxı trump21 Nisan 2019 13:38

  trump çıkardı yangını biliyorum ben
  Bana söyledi

  YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç