MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Tüm Detaylarıyla Link Wheel Nedir

Tüm Detaylarıyla Link Wheel Nedir?

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Tüm Detaylarıyla Link Wheel Nedir

26 Nisan 2019 Cuma

Tüm Detaylarıyla Link Wheel Nedir

Tüm Detaylarıyla Link Wheel Nedir
Tüm Detaylarıyla Link Wheel Nedir
Son zamanlarda popüler olan ama yabancıların Seo da kullandığı sistem olan LinkWheel hiç test etme imkanınız oldu mu? Link Whell olayı kısaca ”Link Zinciri” veya ”Link döngüsü” veyahut ”Link İnşaası ” olarak tanımlayabiliriz.Bildiğiniz üzere internette artık marka haline gelmiş bazı web 2.0 Siteleri mevcuttur. 

Bunlar hangileri diye sıralayacak olursak başlıcalar:

Yukardaki tabloda verdiğimiz siteler hem free olması hemde seo konusunda gerekli alt yapılarının olması sizin işinizi kolaylaştırıyor.Blogları direk açıp istediğiniz şekilde içerik eklemenize olanak veriyor.İsterseniz domain ve host ayarlayarak da free olmadan bu dediklerimi yapabilirsiniz. Çalışmaya başlamadan önce sitemiz ile ilgili makale yazıyoruz.Çalışmanın başarı sağlayabilmesi için bu makale büyük bir önem arz etmektedir.Ne kadar özgün olursa,ne kadar sitenizin konusu ile ilgili olursa o kadar iyi olur.Makalenizde ana sayfa ve belirlediğiniz alt sayfalara max.3 tane link veriyorsunuz.Sonra paravan olarak açtığınız web 2.0 sitelerinde bunları yayınlamaya başlıyorsunuz.Bloglarda yayınladığımız yazıların linklerini ping sitelerinde sonra bu makaleleri imleme sitelerine imletiyorsunuz.Bunu yapmamızın sebebi yazdığımız makalenin hızlı index almasını sağlamak hemde imleme sitelerinden baclink e sahip olmak.
Daha sonra bu bloglarımıza blog link veya profil linkler alarak blogumu güçlendiriyoruz.Paravan bloglar arasında çapraz linkleme yaparak daha doğal bir link inşası yapmış olursunuz ki artık biliyorsunuz Google de doğal olan linkleri daha değerli buluyor ve ona göre sıralama da da etki ediyor.

Özetlemek Gerekirse:

  • 1.İlk önce sitemiz ile ilgili makale yazıyoruz içinde 1 anasayfa linki ve 2 alt sayfa linki bulunan.(Özgün ve site ile ilgili konu olmasına dikkat ediyoruz)
  • 2.Free bloglar oluşturuyoruz.
  • 3.Free açtığımız bloglara hazırladığımız tanıtım yazılarını yayınlıyoruz.
  • 4.Yayınladığımız yazıların linklerini ping servislerinde ve imleme sitelerine gönderiyoruz.
  • 5.Son olarak bloglarımızı profil ve blog link ile güçlendiriyoruz.
  • 6.İsterseniz bloglar arasında çapraz link verebilirsiniz.
Bu çalışmadan sonra artık ufak ufak hedeflediğiniz başarının meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz.Ben iki üç tane oluşturduğum paravan bloglarımdan hedeflediğim site için bir çalışma yaptım ve etkisi gördüm.Blogları güncel tutukça etkisi daha fazla artmakta.
--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç