MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Wordpress Yazı Yazma Sorunu

WordPress Yazı Alanı Sorunu ve Kurtulma Yolu Nedir?

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Wordpress Yazı Yazma Sorunu

10 Nisan 2019 Çarşamba

WordPress Yazı Alanı Sorunu ve Kurtulma Yolu Nedir?

Wordpress Yazı Yazma Sorunu
Wordpress Yazı Yazma Sorunu
WordPressin son güncelleme olayından sonra WordPress yazı editörü güncelleme sorunu ve devamlı kaydediliyor probleminden kurtulmak için yapmamız gereken WordPress in buna çözüm amaçlı olarak eklenti kurmak olmalıdır. Bu eklentimizin adı klasik düzenleyici eklentisidir.

Wordpress Yazı Alanı Güncelleme sorunu Eklenti Kurulumu
WordPress admin paneline gelerek eklentiler sekmesinden yeni ekle dedikten sonra klasik düzenleyici eklentisini yüklemeniz gerekir. Daha sonra admin panelinde ayarlar bölümünde yazma kısmına giderek ve klasik düzenleyici butonunu tıklayıp kaydedin işlemini yapacağız sevgili arkadaşlar.

Artık kendi kendine güncelleme yapmayacak ve devamlı kaydediliyor olmayacaktır. Sadece sizi sıkıntıya sokmadan taslak kaydetme işlemini otomatik olarak yapacaktır.

Wordpress Yazı Alanı Güncelleme sorunu
WordPress klasik düzenleyici ile çok sade ve rahat bir şekilde yazılarınızı ve içeriklerinizi de hazırlayabilirsiniz. Böylece WordPress yazı editörü değiştirme nasıl yapılır yazımın sonuna geldik.

Bu eklentiyi kurduktan sonra yazı editörünüze birçok işlev ekleyerek çok rahat makaleler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç