MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

İngilizce Öğrenmek Nasıl Öğrenilir

Ingilizce Nasıl Öğrenilir Ingilizce Öğrenmek konusu tamamen ücretsiz olup konuy…

Ak Blog SEO
4349759590016280108

İngilizce Öğrenmek Nasıl Öğrenilir

31 Ekim 2019 Perşembe

İngilizce Nasıl Öğrenilir İngilizce Öğrenmek 


İngilizce Öğrenmek Nasıl Öğrenilir
Bu konumuzda sizlere Sıfırdan yani temel başlangıçtan İngilizce nasıl öğrenilir veya İngilizce öğrenmek için neler yapmanız gerektiği konusunda gerçek anlamda İngilizce konuşmayı öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza yönelik gayet açıklamalı ve yararlı bilgileri vereceğiz. Söylediğimiz gibi eğer gerçekten de İngilizce konuşmayı öğrenmek istiyorsanız lütfen sonuna kadar bu yazımızı dikkatle ve özellikle notlarınızı alarak okuyunuz. Yine bu konumuzda sizlere İngilizce öğrenmek için herhangi bir kursa gitmeye gerek kalmaksızın yani İngilizce kursları için bir ücret ödemeksizin İngilizce öğrenmeye yönelik bütün konuları detaylı bir şekilde elimizden geldiğince sizlere anlatmaya çalışacağız. Konuya giriş yapmadan önce bilmeniz gereken bir noktaya değinelim öncelikle: Özellikle internette ücretsiz olarak altını çizerek sizler için uygun gördüğümüz tamamen ücretsiz ingilizce eğitim videolarını sizler için konu haline getirmeye çalıştık.  Ingilizce öğrenmeniz için bu  çalışmalarımızı yaparken de düzenli bir şekilde sırasıyla her bir videoyu ayrı bir konu başlığı olarak sizlere anlatımı yapmaya çalışacağız.  Gerçekten de ingilizce öğrenmek istiyorum diyenler konuyu okudukça ve konumuzda anlatılanları uyguladıkça başarabileceklerdir. 

İngilizcede en çok kullanılan fiiller ve kelimeler nelerdir?

İngilizce Öğrenmek Nasıl Öğrenilir Konumuzu okuyunuz.
Bir çok İngilizce eğitim sitelerinde veya ingilizce eğitim videolarında çokça duyduğumuz konulardan biri de İngilizce'de en çok kullanılan kelimeler şunlardır veya bunlardır gibisinden sıkça duyumlar almışsınızdır.  İngilizce'de en çok kullanılan fiil veya kelimeler nedir diye soracak olursanız sizlere söyle cevap verebiliriz: Günlük hayatta kullandığımız Türkçe'deki kelime veya fiillerin hepsi aynı şekilde İngilizce'de kullanılan kelime ve fiillerden ibaret olacaktır. Örneğin Türkçede basit bir cümle örneğini yazacak olursak "Ben bugün eve geldim." Örneğimizde sizlerin de gördüğünüz gibi günlük hayatta ben kelimesi sıkça kullanılan veya gelmek fiili sürekli kullandığımız kelimelerdir. Özellikle belirtmek istediğimiz günlük kelimeler olarak öğrenilmesi gereken kelimeler nedir diye soracak olursanız kurduğunuz herhangi günlük bir cümledeki tüm kelimeler en çok kullanılan kelimelerdir. Tabi ingilizce öğrenmek istiyorum diyenler elbette yardımımız dokunacaktır. Yinede sizlere en çok kullanılan kelimeleri sitemizde listeledik
Günlük En çok kullanılan Kelimeler Fiiller

Ingilizce Alfabelerin Okunuşu:

İngilizce Öğrenmek Nasıl Öğrenilir Konumuzu okuyunuz. Akblog.net
Sizler de takdir edersiniz ki İngilizce'de geçen alfabelerin okunuşunu bilmeden kelimeleri okumaya çalıştığınızda çok zorlanacaksınız. İngilizce'de geçen alfabelerin okunuşuna yönelik aşağıda verdiğimiz konu linkine tıklayarak sizler için hazırlanan videolu eğitimi izlemenizi tavsiye ederiz. İngilizce'de Alfabelerin  okunuşu konusu gerçektende başarılı bir eğitim videosu olarak beğendiğimiz bu ücretsiz eğitimi izlemeniz, kesinlikle sizlerin yararınıza olacağınızı düşünüyoruz.  Alfabelerin okunuşuna dair nasıl öğreniriz endişesine hiç kapılmayın ve konumuzun alt kısmında İngilizceyi öğrenmeniz için sırasıyla yapmanız gereken konu takibi için her türlü döküman listesi, konu eğitimi şeklinde verilecektir. Yine ingilizceyi öğrenmek ve konuları pekiştirmeniz için ek olarak, her konumuzda ayrıca videolu eğitim seti halinde olacaktır
İngilizce'de Alfabelerin  okunuşu Konusu Link

Ingilizce Öğrenme Konusunda Garanti Veriyoruz.

Önemli Uyarı: Ingilizce öğrenmeniz için herşeyden önce bilmeniz gereken en önemli nokta "İngilizce Kelime Bilgisidir". Daha açık bir ifadeyle ingilizce kelime öğrenmeniz gerekir.
İngilizce Öğrenmek Nasıl Öğrenilir Konumuzu okuyunuz. Akblog.net
Sizlere tavsiyemiz İngilizce öğrenmek için eğer bu yola ciddi anlamda gönül verdi iseniz kesinlikle, ama kesinlikle elinizden geldiğince İngilizce kelimeleri ezberlemeye çalışın. Burada sizlere İngilizce eğitimi üzerinde bilgi vermeye çalışırken ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum. Sizler gibi ben de şu an itibariyle ingilizce öğrenmeye çalışıyorum. Internet üzerinde edindiğim güzel İngilizce eğitim videoları derleyip ve inceledikten sonra kaliteli olarak gördüğüm ingilizce doküman veya videoları burada sizlerle paylaşarak birlikte ingilizce öğrenme konusunu halledeceğiz diye ümit ediyorum. Yeterki koyulduğunuz bu yolda ciddi bir şekilde bıkmadan, usanmadan ve her zaman İngilizce işimize yarayacak mantığıyla hareket ederek, sonuna kadar ingilizceyi öğrenmek için hummalı bir emek vermeye birlikte çalışalım. Göreceksiniz ki ingilizce dil sorunu birlikte çözeceğiz. Anlaşılır, açıklamalı bilgiler bizden. Emek, çaba ve gayret etmek sizden.
Eğer internet üzerinde ingilizce eğitim videolarına veya ingilizce eğitim dökümanlarına dair elinizde varsa kaliteli ve ücretsiz İngilizce dokümanlarınız ya da belgeleriniz varsa, lütfen bizlerle paylaşın. İngilizce öğrenmek isteyen herkes için yararlı bir platformumuz ve çalışmalarımız olsun. Bu sayede ücretsiz dokümanlara herkes ulaşabilecek.

Adım adım konu sırasına göre ingilizce konu anlatımları nasıl olacak?

Ücretsiz Online İngilizce Öğrenmek ingilizce Nasıl Öğrenilir Konumuzu okuyunuz. Akblog.net
Adım adım anlatılması gereken konuların başlıklarına göre ingilizce konu başlıkları şeklinde listeledik sizler için. Her konu için hem yazılı ve görsel anlatım mevcut olup ve hemde her konu için ayrıca konu içerisinde videolu eğitim anlatımları aşağıda listeledik sizler için. Yukarıda da belirttiğimiz gibi anlaşılır ingilizce doküman ve belgeler bizden. Emek ve gayretler sizden.
Yapmanız gereken aşağıda konu sırasına göre verilmiş olan ingilizce eğitimi için düzenli ve adam akıllıca öğrenmeye yönelik  çalışmalarınız da gayret göstermeniz gerekir.
Aşağıdaki İngilizce eğitim konularımız yaklaşık olarak 40 ile 50 başlıktan oluşmaktadır.  Her bir konu başlığımızda ki video izleme süresi ortalama olarak 10 - 15 dakika arasında değişmektedir. Ciddi anlamda İngilizce öğrenmek istiyoruz diyorsanız eğer, kendinize ortalama 3 ay gibi kısa bir süre verin.  Bu süre içerisinde aşağıda verdiğimiz bütün konuları izleyerek ve izlediğiniz yada okuduğunuz konuları ayrıca pekiştirerek sizlere İngilizce öğrenme konusunda Garanti veriyoruz. Hemde ingilizceyi öğrenmek için herhangi bir kursa gitmeden ve daha önemlisi bir ücret ödemeden bunu başabilirsiniz.
Her bir konu başlığımız için sitemizde sizler için İngilizce eğitim konuları verilmiştir.  Konu anlatımlarımız döküman veya yazılı belge şeklinde vermeye çalıştık.  Anlaşılır olması için de her konu da ayrıca videolu ingilizce eğitimi verilmiştir. Anlamadığınız kısımlarda videoları geriye sarıp tekrar tekrar izleme olanağınız vardır.
İngilizce için başladığınız bu yolda sizlere kolaylıklar diliyoruz.


Eğitimde Öğrenilmesi Gereken Sırasıyla İngilizce Konuları
Konu linkleri ekleniyor.

.....
40
--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
 1. İngilizce Öğrenmek Nasıl Öğrenilir konusunun mantığını elimizden geldiğince anlatmaya çalıştık sizler için.

  YanıtlayınSil
 2. Konuya dair "İngilizce Öğrenmek Nasıl Öğrenilir" sormak istediğiniz her bilgiyi sorabilirsiniz.

  YanıtlayınSil
 3. Konumuzda da belirttiğimiz gibi "Bu süre içerisinde aşağıda verdiğimiz bütün konuları izleyerek ve izlediğiniz yada okuduğunuz konuları ayrıca pekiştirerek sizlere İngilizce öğrenme konusunda Garanti veriyoruz. Hemde ingilizceyi öğrenmek için herhangi bir kursa gitmeden ve daha önemlisi bir ücret ödemeden bunu başabilirsiniz."
  Sizler yeter ki elinizden geldiğince öğrenmek için çaba gösteriniz.

  YanıtlayınSil
 4. İngilizce eğitim videoları sırasıyla eklenecektir.
  Konuyu takip ediniz sık sık.

  YanıtlayınSil
 5. İngilizce Öğrenmek Nasıl Öğrenilir adlı bu konumuzda sizlere Sıfırdan yani temel başlangıçtan İngilizce nasıl öğrenilir veya İngilizce öğrenmek için neler yapmanız gerektiği konusunda gerçek anlamda İngilizce konuşmayı öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza yönelik gayet açıklamalı ve yararlı bilgiler verilmeye çalışılmıştır.

  YanıtlayınSil
 6. İngilizce Nasıl Öğrenilir İngilizce Öğrenmek adlı konumuzun anlaşılır olması için de her konu da ayrıca videolu İngilizce eğitimi konumuzda verilmiştir. Anlamadığınız bölümlerde videoları geriye sarıp tekrar tekrar izleme olanağınız vardır.

  YanıtlayınSil
 7. İngilizce dokümanlarınız ya da belgeleriniz varsa, lütfen bizlerle paylaşın.

  YanıtlayınSil
 8. Başarılı ve emek verilmiş bir çalışma örneği. Takdire şayan.
  Ellerinize sağlık .

  YanıtlayınSil
 9. Çok güzel. Ellerinize sağlık hocam. Videoları bekleriz muhakkak .

  YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç