AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Blogger AMP Kurulum

Posted On 14 Kasım 2019 Perşembe

Blogger AMP Gerçekleri

Blogger AMP Gerçekleri
Sizlere konu başlığından da anlaşılacağı üzre Blogger AMP Gerçekleri ile alâkalı çok önemli olarak gördüğümüz bir konuya değinmek istedik. Herhangi bir konuda bilgi edinmek istediğiniz içerikler ile ilgili olarak Google arama motorları sonucunda karşı çıkan linklere tıkladığınızda, maalesef ya eksik veya yanıltıcı bilgiler ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Web adresini vermek istemediğim bir site hakkında olumsuz değerlendirmelerde bulunmak üzere yorum kısmında vermiş olduğum cevabın bir kesitini burada sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Blogger AMP ile ilgili olarak açılan bir makaleyi okuduğunda inanın çok vahim bir durum ile karşı karşıya geldiğimi belirtmek isterim. Yine üzücü bir şekilde verilen bilgilerin kesinlikle konuyla alakası olmadığı idi.  Tamamıyla ya gerçekten de yanıltıcı bilgileri vererek kasten yapılmış bir davranış veya eksik bilgilerle konu açma gereği duyan ilgili site yöneticileri ve editörleri kimler ise artık bilemiyorum. Çok tutarsızca bir içerik ile karşı karşıya geldiğini belirtmek istiyorum. 
Konuya verdiğim cevap kısmı;
İyi güzel de konu nerede? Blogger da amp kullanımına dair bilgi verilmemiş ve özetle önermiyorum demeniz de bir hayli garip yazı. Reklâm gelirlerinin düşeceği cümlenizde ayrı bir ironi yaklaşım olmuş. Oysa google amp kullanımlarında söylediğinizin tam tersi durumu aleni olarak belirtmiş.
Emek verilmiş bir yazı ama yanlış anlamayın nereden baksan tutarsız ve bir o kadar da anlamsız içerik.
Amp anlatımı yok.
Neden AMP Blogger Temaları Kullanmamalıyız? Başlığında ise vahim açıklamalarda bulunmuşsunuz. Amp nin ne olduğu konusunda bilgi yetersizliğinizi bir an önce giderin.  Amp nin amacını önce okuyun. Support.google desteğinden ama. Internette edindiğiniz bilgiler ile sitenizi ziyaret eden çevrim-içi kullanıcılarına yanlış bilgi verirsiniz aksi halde..--
---
Akblog.NET

2 yorum

  1. Blogger AMP Gerçekleri üzerine bilgiler vermeye çalıştık.

    YanıtlaSil
  2. Konu kaynak linki:
    https://www.akblog.net/2019/11/blogger-amp-kurulum.html

    YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019