MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Blogger AMP Kurulum

Blogger AMP Gerçekleri

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Blogger AMP Kurulum

14 Kasım 2019 Perşembe

Blogger AMP Gerçekleri

Blogger AMP Gerçekleri
Sizlere konu başlığından da anlaşılacağı üzre Blogger AMP Gerçekleri ile alâkalı çok önemli olarak gördüğümüz bir konuya değinmek istedik. Herhangi bir konuda bilgi edinmek istediğiniz içerikler ile ilgili olarak Google arama motorları sonucunda karşı çıkan linklere tıkladığınızda, maalesef ya eksik veya yanıltıcı bilgiler ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Web adresini vermek istemediğim bir site hakkında olumsuz değerlendirmelerde bulunmak üzere yorum kısmında vermiş olduğum cevabın bir kesitini burada sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Blogger AMP ile ilgili olarak açılan bir makaleyi okuduğunda inanın çok vahim bir durum ile karşı karşıya geldiğimi belirtmek isterim. Yine üzücü bir şekilde verilen bilgilerin kesinlikle konuyla alakası olmadığı idi.  Tamamıyla ya gerçekten de yanıltıcı bilgileri vererek kasten yapılmış bir davranış veya eksik bilgilerle konu açma gereği duyan ilgili site yöneticileri ve editörleri kimler ise artık bilemiyorum. Çok tutarsızca bir içerik ile karşı karşıya geldiğini belirtmek istiyorum. 
Konuya verdiğim cevap kısmı;
İyi güzel de konu nerede? Blogger da amp kullanımına dair bilgi verilmemiş ve özetle önermiyorum demeniz de bir hayli garip yazı. Reklâm gelirlerinin düşeceği cümlenizde ayrı bir ironi yaklaşım olmuş. Oysa google amp kullanımlarında söylediğinizin tam tersi durumu aleni olarak belirtmiş.
Emek verilmiş bir yazı ama yanlış anlamayın nereden baksan tutarsız ve bir o kadar da anlamsız içerik.
Amp anlatımı yok.
Neden AMP Blogger Temaları Kullanmamalıyız? Başlığında ise vahim açıklamalarda bulunmuşsunuz. Amp nin ne olduğu konusunda bilgi yetersizliğinizi bir an önce giderin.  Amp nin amacını önce okuyun. Support.google desteğinden ama. Internette edindiğiniz bilgiler ile sitenizi ziyaret eden çevrim-içi kullanıcılarına yanlış bilgi verirsiniz aksi halde..--
---
Akblog.NET
Etiketler
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
 1. Blogger AMP Gerçekleri üzerine bilgiler vermeye çalıştık.

  YanıtlayınSil
 2. Konu kaynak linki:
  https://www.akblog.net/2019/11/blogger-amp-kurulum.html

  YanıtlayınSil
 3. O yazıdaki yorumu okudum. Orada verilen bilgiler yanlış mı?
  Blogger yorumlar, javascriptler çalışmadıktan sonra araçlar ne anlamı kalır ki?

  YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç