MWN9LGx8LGF4NWZcMqR5NWVdLTcsynIkynwbzD1c

Kosgeb Hibe Kredileri Almak

Kosgeb Hibe Kredileri Nasıl Alınır? Konusunu anlatmaya çalıştık sizlere bu konu…

Ak Blog SEO
4349759590016280108

Kosgeb Hibe Kredileri Almak

22 Kasım 2019 Cuma

Kosgeb Hibe Kredileri Nasıl Alınır?

Kosgeb Hibe Kredileri Almak
Devletin HİBE destekleri var. Bu desteklerden yararlanmanız için öncelikle Kosgeb tarafından girişimcilik belgesi almanız gerekir. Bu konumuzda KOSGEB kredilerine dair uzun uzadıya bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde lütfen konumuzun sonuna kadar dikkatlice ve anlayarak okumaya çalışınız. Unutmayın ki günümüzde hibe kredileri alanında destek almanız son derece güçtür ve size devlet dışında sadece ve sadece hibe destekleri veren kurum ve kuruluşlar Melek yatırımcılardır. Melek yatırımcılarının da sizlere vereceği hibe destekleri son derece sizleri ağır sözleşmeye tabi  tutarak destek vereceklerini unutmayınız. Oysa Devletin sizlere sunduğu hibe destekleriniz cok da ağır şartları olmadığını bilmeniz gerekir.
Konumuza dönecek olursak. 
Kosgeb girişimcilik eğitimi iki bölümden oluşmaktadır.
1 - Temel girişimcilik eğitimi
2 - İleri girişimcilik eğitimi
İki gruptan oluşan bu eğitim serisi ile ilgili bilmeniz gerekenler;
Eskiden bu eğitimi ve belgeyi almanız için kurslarda fiziki yani bedenen olmanız gerekir iken yeni sistemde ise online olarak bu eğitimi tamamlama şansınız vardır. Yani online eğitimleri aldıktan sonra başarılı olmanız durumda Kosgeb tarafından belgeyi hak edebileceksiniz. Her iki grup 8'er eğitim bölümünden oluşmaktadır.  Yani eğitimin tamamı 16 bölümden oluşuyor.
Kosgeb Hibe Kredileri Almak
Her bölüm ile ilgili bilmeniz gerekenler:
Pdf. Formatında Eğitim Doküman: Öncelikle ilgili bölümle alâkalı .pdf formatında bilgi dokümanı verilmektedir. 
Slayt Formatında Eğitim Doküman: Sonrasında yine her bölüm ile ilgili verilen .pdf dokümanın içeriğiyle ilişkili olarak slayt tarzında eğitim alacaksınız ve slayt eğitim sonunda bir sınava tabi olacaksınız.
Video Formatında Eğitim Doküman: Gerek .pdf dokümanı gerekse slayt tarzındaki eğitimi bitirdikten sonra ilgili bölümle alâkalı olarak bazen 2 ve bazen de 3 eğitim videosunu izleyeceksiniz.  Yine bu videolar .pdf doküman veya slaytlarda verilen eğitimler ile aynıdır. 
NOT: Burada temel mantık konu pekiştirme amaçlı olarak sürekli tekrar mahiyetinde veriliyor bilgiler.
Bölüme air sınavlar: Son olarak videoları da izledikten sonra konuyla ilgili bölüme ait sınavlara girmeniz gerekir. Konuya giriş yaparken belirttiğim gibi toplamda 16 bölümden oluşan bu eğitimlerin sonunda bir bölüm için yukarıda söylediğim eğitimleri izlemeniz ve sınavına girmeniz daha sonrasında ise 16. bölümü de tamamlamanız durumda Kosgeb temel girişimcilik ve ıleri girişimcilik belgeleri hak edersiniz.
Hibe kredisi almanız için bence gayet mantıklı bir başlangıç yapmanız gerekiyor.
Şuan itibariyle belgeyi almış durumdayım. Eğitimlerde sizlere herşeyi anlatıyorlar zaten. Konuyla ilgili aklınıza takılacak bir sorunun olmayacağını düşünüyorum. 
Benden kadar ve yazdım, size kalmış bu eğitime girip girmemek. Unutmayın hibe kredisi almanız için verilen en güzel şanslardandır.
Dokümanı kaynak göstermeden paylaşmak telif hak ihlâlidir.
--
---
Akblog.NET
Ak Blog SEO - Google SEO Eğitimleri Dokümanları
  1. Konumuzun kaynak linki verelim.
    https://www.akblog.net/2019/11/kosgeb-hibe-kredileri-almak.html

    YanıtlayınSil
  2. Kosgeb üzerinden alabileceğiniz hibe kredilerinin nasıl bir süreç ile işlemleri yapmanız gerektiğine dair bilgileri vermeye çalıştık.

    YanıtlayınSil
Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
AK Blog SEO

Read. Think. Exercise (Oku. Düşün. Uygula.)

Whatsapp İletişim Formu×
Bilgileriniz
İstek Bilgileriniz
iletişime geç