AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

İngilizcedeki Önemli Kelimeler

Posted On 13 Aralık 2019 Cuma

İngilizcedeki Önemli Kelimeler

Sizlere yeni bir konumuz olan İngilizcedeki çok önemli olarak gördüğümüz bazı kelimeleri ve Türkçe anlamları ile birlikte vermeyi uygun gördük. Aşağıdaki görsel veya fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi İngilizcede verilen kelimeleri aklınızda Türkçe anlamı kalması için her kelimenin ayrıca özel olarak simgelerini de verdik. Bu sayede İngilizcede öğrenmek istediğiniz kelimelerin anlamları kafanızda daha da akılcı olacağından emin olabilirsiniz. Konuya eklenmesini istediğiniz veya öğrenmek istediğiniz İngilizce ile ilgili kelimeler varsa bu konumuzun altında yorum yazarak bizlere dileğinizi getirebilirsiniz. Bizde bu dileğinizi gerçekleştirmek için burada olduğumuzu söylemek istiyoruz. Yeter ki sizler öğrenin ve öğrenmek için gayret göstermeye çalışınız.--
---
Akblog.NET

3 yorum

  1. https://www.akblog.net/2019/12/ingilizcedeki-onemli-kelimeler.html

    YanıtlaSil
  2. Bir önceki konumuzda söylediğimiz gibi eb sitemizde sürekli olarak güncel İngilizce konuları kelimeleri veya gramer ile ilgili olarak bilgiler verilmeye devam edecektir.

    YanıtlaSil
  3. Konumuzda verilen İngilizce kelimeleri bir görsel veya fotoğraf olarak paylaştık ve bunu yaparken de Türkçe olarak kelimelerin anlamını da sizler için verdik. Ayrıca kelimelerin aklınızda kalıcı olması için kelimeler ile ilgili olarak görsel resimler de vermeye çalıştık.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019