AkblogAk SEO
Firmalarınıza kurumsal çözümler. Web Tasarım - SEO - Grafik Reklam Tasarım
Son Konulara
Blogger tarafından desteklenmektedir.

SEO 'da Önceki içerikler

Posted On 18 Aralık 2019 Çarşamba

Daha önce oluşturulmuş içeriklerden tanıtım alın!

Garip bir SEO konusu ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyerek daha önceki oluşturulmuş içeriklerden nasıl tanıtım alırız veya bu işlemler nasıl yapılır konusunu anlatmaya çalışacağız sizlere.
SEO 'da Önceki içeriklerden tanıtım yazısı almak
İlginç ve heyecanlı değil mi? Ben bunu çok sık yaparım, yeni bir tanıtım yazmaktansa ilk denediğim hamle daha önce anahtar kelimem ile ilgili bir blog yani rakibim olmayan bir site içerik üretmiş mi? buna bakarım. Site sahibi ile iletişime geçer, içeriğinden yükselmek istediğin sayfaya link vermesini talep edebilirsin. Hatta olayı biraz daha abartıp, rakip siteye çok iyi bir içerik yazacağını ve bunun sitesinde paylaşılmasını talep edebilirsin, tek yapman gereken yazar olarak seni eklemesi olacak veya kaynak olarak göstermesi yeterlidir. Tanıtım alırken, gelişi güzel tanıtım alınıyor çok iyi bir gözlemciyim bu konuda yani işim bu aslında. Değer kazanmamış sitelerden sırf içerikleriniz benziyor diye tanıtım almak istersiniz, ne kadar click alabilirsiniz? bunu hiç kendinize sordunuz mu? hayır cevabını duyar gibi oldum. İşte bu yüzden trafikli sitelerden tanıtım almanız çok önemlidir ve eski bir içerikten tanıtım almak kadar değerli bir bağlantı olamaz.
Her zaman ilk hamleniz, araştırma yapmak olmalı benzer içeriği yayınlayan siteler, sosyal medya sayfalarında benzer sorulmuş sorular, şayet kaliteli ise forumlar da bu sorunun cevabını veren linkinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Özgürce ve rahat rahat paylaşım yapın. Gereksiz bir siteden çok ciddi tutarlar ödenerek alınan bağlantılardan çok daha etkilidirler.

Alıntı konu.
--
---
Akblog.NET

2 yorum

  1. https://www.akblog.net/2019/12/seo-da-onceki-icerikler.html

    YanıtlayınSil
  2. Sitemizde bir çok SEO Eğitimleri Dokümanları verilmiştir.
    SEO etiketinden bütün konularımıza ulaşabilirsiniz.

    YanıtlayınSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

/

İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu Mah. Beylikdüzü / İstanbul | Türkiye
+90 505 025 1428
Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)

İletişim Formu

Ad Soyad

E-posta

Mesaj

© SEO Bilişim İnternet Hizmetleri - Akblog.NET 2007-2019